Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Wójt podziękowała sołtysom za tegoroczne dożynki

Sobota, 28 września 2013, 10:27
Aktualizacja: 10:30
Autor: red.
Gmina Świdnica: Wójt podziękowała sołtysom za tegoroczne dożynki
Fot. UG Świdnica
– Sprawiliście mi ogromną radość, cieszę się, że w korowodzie dożynkowym nie zabrakło żadnego wieńca, a stragany ukazywały to co macie najpiękniejsze – mówiła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek podczas spotkania z sołtysami.

Szczególne wyrazy wdzięczności wójt gminy skierowała do gospodarzy Dożynek Gminnych - Sołectw Lutomi Dolnej i Lutomi Górnej, którym przewodniczą Panie Maria Kanafowska - sołtys Sołectwa Lutomia Górna i Izabela Szmigiel - sołtys Sołectwa Lutomia Dolna.

- Składam serdeczne podziękowanie za trud i pracę włożoną w przygotowanie i organizację Dożynek Gminnych w Lutomi. Zaangażowanie Pań, poświęcony czas, aktywność i umiejętności organizacyjne sprawiły, że mogliśmy wspólnie przeżywać kolejne Gminne Święto Plonów w atmosferze radości, docenienia pracy rolnika oraz poszanowania tradycji.

Dziękuję za energię włożoną w przygotowanie tak pięknego święta, które jest symbolem wdzięczności za tegoroczne plony ziemi. Życzę powodzenia w realizacji podejmowanych działań, sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu oraz pomyślności w życiu osobistym - dodała Teresa Mazurek.

(UG Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group