Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1163
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Wójt z absolutorium

Piątek, 25 czerwca 2021, 17:13
Autor: red
Marcinowice: Wójt z absolutorium
Fot. UG Marcinowice
Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla Wójta Gminy Marcinowice.

Rada Gminy Marcinowice podjęła uchwałę o wotum zaufania i udzieliła absolutorium z wykonania budżetu za rok 2020 Wójtowi Gminy Marcinowice Stanisławowi Leniowi. Głosowanie poprzedzone zostało debatą nad raportem o stanie gminy. W głosowaniu udział wzięło 14 radnych, którzy jednogłośnie podjęli obie uchwały. Pozytywną opinię w sprawie udzielenia absolutorium wydała wcześniej Regionalna Izba Obrachunkowa i Komisja Rewizyjna Rady Gminy.

– Dziękuję za zaufanie i udzielone absolutorium. 2020 rok był dla Gminy Marcinowice bardzo dobry pod względem zrealizowanych inwestycji i pozyskanych środków zewnętrznych – mówił Wójt Gminy Marcinowice.

– Jest to efekt dobrej współpracy z radnymi, sołtysami oraz pracy wielu osób które działają w strukturach Urzędu Gminy i poszczególnych jednostkach organizacyjnych. Za Państwa zaangażowanie bardzo dziękuję. Już teraz widać, że rok 2021 jest równie intensywny. Przed nami realizacja kolejnych inwestycji i zadań ważnych dla mieszkańców Gminy Marcinowice – dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group