Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 888
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: WOŚP – świdnicka Orkiestra na ostatniej prostej

Czwartek, 2 stycznia 2014, 9:42
Aktualizacja: Piątek, 3 stycznia 2014, 1:21
Autor: red.
Świdnica: WOŚP – świdnicka Orkiestra na ostatniej prostej
Fot. użyczone
Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszą do zbiórki już w niedzielę 12 stycznia. Połączone siły ludzi dobrych serc będą kwestować w Rynku, Galerii Świdnickiej, na antenie Telewizji Teletop Sudety oraz w całym mieście. Wolontariuszy z czerwonymi sercami będzie można spotkać niemalże wszędzie.

W tegoroczny orkiestrowy Finał włączą się wiele osób, dzięki którym będziemy mieli atrakcje w Rynku już od godziny 10:00: Forum Sudetyoffroad zaprezentuje możliwości samochodów terenowych, motocykliści z klubu Rider Świdnica swoje maszyny, na Rynku będą obecne eksponaty Muzeum Broni i Militariów z Witoszowa, Sowiogórskie Bractwo Kolejowe pokaże drezynę, strażacy z OSP Świdnica oraz Powiatowa Straż Pożarna w Świdnicy również zapowiedzieli się w Rynku, IV Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy da pokaz musztry i samoobrony, Komisarz Lew z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy przywita dzieci, a policjanci zaprezentują swoją pracę i umiejętności, Areszt Śledczy w Świdnicy zapewni gorącą strawę, którą będzie rozprowadzać Komenda Hufca ZHP w Świdnicy.

Od godziny 16:00 licytacje i atrakcje przeniosą się do Galerii Świdnickiej, gdzie zaprezentują się zespoły Świdnickiego Ośrodka Kultury: Mała Świdnica, Krąg i Jubilat, świdniccy seniorzy oraz muzycy.
Od godziny 18:00 na żywo na antenie Telewizji Teletop Sudety będą trwały licytacje atrakcyjnych fantów – m.in.: lotów balonem.
0 20:00 z dachu Galerii Świdnickiej do nieba pofrunie orkiestrowe światełko, które w tym roku ma być wyjątkowo okazałe. W dniu 22. Finału, Galeria Świdnicka będzie czynna do godziny 21:00 – zapowiedziano także rabaty i wiele atrakcji dla kupujących.
Cały czas przyjmujemy fanty do licytacji (najnowsze fanty to m.in.: 5 przejazdów samochodami terenowymi; koszulki zlotowe i parada ślubna od motocyklistów oraz hełm strażacki). Niebawem pierwsze orkiestrowe skarbonki pojawią się w świdnickich firmach i instytucjach.

Po szczegóły dotyczące programu i fantów zapraszamy na strony współorganizatorów: www.sok.com.pl/22final, www.tvts.pl oraz www.galeria-swidnicka.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group