Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 906
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaroszów: WOŚP W Jaroszowie

Piątek, 10 stycznia 2014, 11:24
Aktualizacja: 11:25
Autor: red.
Jaroszów: WOŚP W Jaroszowie
Fot. UM Strzegom
W imieniu dyrektora szkoły Beaty Jankiewicz i dyrektora Strzegomskiego Centrum Kultury Bożeny Bojanowskiej–Czuk zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w sali gimnastycznej w Jaroszowie.

Jak co roku „dyrygentem” orkiestry będzie pedagog Sylwia Chrut-Rudnicka, prowadząca całą imprezę. Głównym punktem tego przedsięwzięcia będzie licytacja przedmiotów zebranych od sponsorów. Organizatorzy oczekują wielu gości, którzy wspomogą WOŚP. Impreza rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do godz. 20:00.

Podczas imprezy będą występowali jaroszowscy uczniowie. Tradycyjnie już zorganizowany będzie bufet, w którym za symboliczną złotówkę, będzie można kupić kawę, herbatę, gorąca grochówkę i domowe ciasto podarowane na ten szczytny cel przez Rodziców uczniów. Na zakończenie imprezy zabłyśnie „ŚWIATEŁKO DO NIEBA”. To już 22 finał WOŚP, którego tegoroczne hasło brzmi: „NA RATUNEK”, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do Jaroszowa!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group