Czwartek, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 1232
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: WOŚP w Jaworzynie

Środa, 12 stycznia 2022, 7:25
Aktualizacja: 11:26
Autor: red
Jaworzyna Śląska: WOŚP w Jaworzynie
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Jaworzyna Śląska rusza z licytacjami na rzecz 30. finału! Ty też możesz pomóc w tegorocznej zbiórce środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Możesz licytować dary wystawione przez sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej, a także ofiarować wartościowy przedmiot lub zaoferować wykonanie usługi.

W tym roku licytacje darów realizowane będą wyłącznie poprzez serwis Allegro. Przedmioty do licytacji znajdują się pod adresem: licytacje 30. finał WOŚP Jaworzyna Śląska

Licytacje przedmiotów zaczynają się od złotówki. Po dokonaniu opłaty za kupiony przedmiot, cała kwota trafia bezpośrednio na konto fundacji oraz jest dodawana do sumy wszystkich środków zebranych przez sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej. Przedmiot lub voucher trzeba odebrać osobiście w siedzibie sztabu w Jaworzynie Śląskiej, w Centrum Aktywności Kulturalno-Społecznej, ul. Wolności 23b w godzinach pracy.

Osoby, które chciałyby przekazać fanty na licytację, powinny kontaktować się ze sztabem WOŚP mailowo pod adresem: wosp@sokibp.pl oraz telefonicznie pod numerem 504 088 676 w godzinach pracy SOKiBP (pon.-pt. od 8:00 do 16:00, czwartek do 15:00) lub poprzez wiadomość wysłaną na profil SOKiBP na facebooku.

Pierwsze aukcje już ruszyły. Są to gadżety otrzymane od fundacji WOŚP. Są to firmowe koszulki, kalendarze, kalendarzyki, dziecięce body, w zestawach lub osobno.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group