Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 966
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Wpadł dwukrotnie

Wtorek, 13 października 2020, 7:00
Aktualizacja: 10:02
Autor: red
powiat świdnicki: Wpadł dwukrotnie
Fot. KPP Świdnica
Policjanci świdnickiej komendy i komisariatu w Świebodzicach w miniony weekend dwukrotnie zatrzymali tego samego kierującego, który nie zastosował się do zakazu sądowego i wsiadł „za kółko” samochodu osobowego.

W ciągu tego weekendu policjanci dwukrotnie zatrzymali do kontroli drogowej tego samego mężczyznę, 19-letniego mieszkańca naszego powiatu. Najpierw 9 października około godziny 1:30 funkcjonariusze komisariatu Policji w Świebodzicach dokonali kontroli drogowej na ul. Strzegomskiej w Świebodzicach. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 19-letni kierujący samochodem osobowym marki Seat posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Dwa dni później 11 października około godziny 8:00 w Świdnicy na ulicy Zamenhofa policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli tego samego kierowcę. 19-latek z aktywnym zakazem kierowania pojazdami, tym razem poruszał się samochodem marki Mazda, a ponadto w chwili zatrzymania badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że mężczyzna prowadził pod wpływem środków odurzających.

19-latek będzie miał teraz spore kłopoty, gdyż za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group