Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 911
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Wpadli z narkotykami

Wtorek, 10 września 2019, 9:03
Autor: red
powiat świdnicki: Wpadli z narkotykami
Fot. KPP Świdnica
Działania policjantów z powiatu świdnickiego ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania w dniach 06–08 września br. czterech osób, podejrzanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy wymienionych ujawniono marihuanę, amfetaminę oraz metaamfetaminę. Łącznie zabezpieczono ponad 50 porcji tych narkotyków.

Ograniczanie przestępczości narkotykowej to jeden z ważniejszych celów działań Policji. Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania czterech mężczyzn podejrzanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy wymienionych ujawniono marihuanę, amfetaminę oraz metaamfetaminę. Zatrzymania miały miejsce na terenie Świdnicy, Strzegomia, Świebodzic oraz Jaworzyny Ślaskiej. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 19 do 31 lat. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a następnie usłyszeli zarzuty.

Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą teraz przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group