Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wpływy z reklam wspomogą świdnicki klub

Piątek, 19 sierpnia 2011, 12:09
Aktualizacja: 0:05
Autor: ŚKPR
Świdnica: Wpływy z reklam wspomogą świdnicki klub
Fot. użyczone
Świdnicki Klub Piłki Ręcznej wyszedł z bezprecedensową w lokalnym światku sportowym ofertą handlową. Od kilku dni klubowi akwizytorzy oferują firmom i instytucjom reklamę świetlną na nowym telebimie w atrakcyjnej lokalizacji. Wpływy z reklam zasilą budżet klubu, który jako jedyny w Świdnicy ma zespół seniorów na szczeblu I–ligi.

Po kilku miesiącach starań i uzyskaniu wszystkich wymaganych zezwoleń klubowy telebim ŚKPR-u stanął na skrzyżowaniu ulicy Zamenhofa z Sikorskiego. Ekran o wymiarach 5x3 metry usytuowany jest w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu dla potencjalnych reklamodawców. Mieści się na skrzyżowaniu o największym natężeniu ruchu w mieście (180 tysięcy pojazdów tygodniowo). Jest to również główny ciąg komunikacyjny pieszych prowadzący do galerii handlowej MULTI PARK (około 70 tysięcy pieszych tygodniowo). Jak deklarują działacze ŚKPR-u koszt dotarcia reklamy do dwóch osób to zaledwie 1 grosz.

Ta oferta skierowana jest zarówno do firm i instytucji, które dotąd niekoniecznie były zainteresowane promocją poprzez sport, jak również do naszych stałych sponsorów, dla których mamy przygotowane specjalne rabaty – mówi Jacek Przenzak, wiceprezes ŚKPR-u Świdnica. – Liczymy, że dzięki naszej nowej ofercie handlowej i pozyskanym środkom będziemy mogli kontynuować rozwój naszego klubu. Przy okazji telebim stanie się kolejną platformą do kontaktu z naszymi sympatykami. Kibice znajdą na nim informacje o najważniejszych wydarzeniach z życia klubu – na przykład wyniki i zapowiedzi naszych meczów – dodaje Przenzak.

Szczegóły oferty znaleźć można na stronie www.dswsport.pl oraz skprswidnica.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group