Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1489
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wraca za kraty

Sobota, 20 listopada 2021, 13:30
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wraca za kraty
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 33–latek poszukiwany w związku z zaległą karą pozbawienia wolności….ale jak się okazało odpowie również za posiadanie narkotyków, które ujawnione zostały przy nim w chwili zatrzymania.

Do zadań policjantów należy również ujawnianie osób ukrywających się przed organami ścigania np. w celu uniknięcia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. To trudna i skomplikowana praca, w której często kluczowe znaczenie mają działania operacyjne.

I takie właśnie działania przeprowadzili funkcjonariusze posterunku z Jaworzyny Śląskiej w celu ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 33-latka. Mężczyzna na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Świdnicy był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu celem odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze 2 lat.

Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 33-latku ukryty w odzieży woreczek strunowy z biała pastą, która została zabezpieczona przez policjantów. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Łącznie zabezpieczono kilkadziesiąt porcji tego narkotyków.

Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 33-latek aresztu.

Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za posiadanie narkotyków, o jego losie zdecyduje sąd, grozi mu kolejne 3 lata pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group