Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1358
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wracają Dni Żarowa

Piątek, 28 kwietnia 2023, 7:28
Autor: red
Żarów: Wracają Dni Żarowa
Fot. https://wandaibanda.pl/
W ostatni weekend maja ponownie, po pandemicznej przerwie, będziemy bawić się na święcie naszego miasta. Na żarowian będzie czekało sporo atrakcji, koncertów a na koniec tradycyjnie dyskoteka pod gwiazdami. A skoro o gwiazdach mowa, to na święcie Żarowa wystąpią After Party i Wanda i Banda.

Tegoroczne Dni Żarowa zaplanowano w dniach 26-27 maja. W tym roku miejscem, w którym się spotkamy na wspólnej zabawie nie będzie park miejski a teren targowiska miejskiego przy ulicy Dworcowej. Oprócz koncertów gwiazd tegorocznych Dni Żarowa będziemy mogli uczestniczyć w wyjątkowych urodzinach. Siedemdziesiąt pięć lat temu powołana do życia została Żarowska Orkiestra Dęta i już teraz organizatorzy zapraszają na wspólny koncert z udziałem orkiestry dętej z Dzierżoniowa. Ponadto na scenie zaprezentują się lokalni artyści – Aorta, Toxide, Fanklub.

W piątek, 26 maja na scenie pojawi się również Natalia Lubrano – uczestniczka m.in.: Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy Must Be the Music. Tylko muzyka. Organizatorzy szykują też wiele niespodzianek dla najmłodszych.

Wanda i Banda - to kultowa rockowa kapela, która głównie kojarzona jest z serialem „Siedem życzeń". W swoim repertuarze ma takie przeboje jak: HI-FI, Nie będę Julią, Czy to szczęście czy nieszczęście, Zostawcie mnie czy wspomniane już wcześniej „Siedem życzeń". Koncerty zespołu to potężna dawka energii. After Party - zespół muzyczny wykonujący muzykę z pogranicza gatunku disco polo, folku, muzyki biesiadnej, techno, muzyki klubowej i dance. A to znaczy tylko jedno, w Żarowie będzie głośno i tanecznie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group