Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wręczą Złote Dęby

Poniedziałek, 20 czerwca 2022, 11:42
Aktualizacja: 14:43
Autor: red
Żarów: Wręczą Złote Dęby
Fot. UM Żarów
Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa będziemy ponownie wręczać odznaczenia „Złoty Dąb” zasłużonym mieszkańcom i organizacjom, funkcjonującym na terenie gminy Żarów. Tegoroczne odznaczenia zostaną przyznane podczas dożynek gminnych.

Przewodniczący Kapituły Odznaczenia „Złoty Dąb” zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Żarowie w sprawie zasad i trybu przyznawania odznaczeń „Złoty Dąb” informuje, że w czasie dożynek gminnych zostaną przyznane kolejne odznaczenia. Uhonorowane powyższym odznaczeniem mogą być osoby i organizacje szczególnie zasłużone dla Gminy. Odznaczenie może być przyznawane zarówno za działalność wieloletnią, jak też za pojedynczy czyn o wyjątkowym znaczeniu dla Gminy i jej mieszkańców. Wniosek o nadanie odznaczenia kieruje się do Przewodniczącego Kapituły Odznaczenia.

Z wnioskiem o nadanie odznaczenia mogą wystąpić:

Radni Rady Miejskiej,

Burmistrz Miasta Żarów,

Organizacje społeczne i polityczne – zgłoszenia dokonuje organ stowarzyszenia, organizacji lub związku zawodowego uprawniony do bieżącego kierowania działalnością,

Indywidualne osoby (wniosek taki wówczas powinien być poparty czytelnymi podpisami 30 mieszkańców Gminy Żarów).

Powyższe osoby i organizacje zobowiązane są do poinformowania kandydata do odznaczenia, o zamiarze zgłoszenia jego kandydatury, który powinien wyrazić zgodę na kandydowanie do odznaczenia. Wnioski o przyznanie odznaczenia dostępne są w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Żarowie, ul. Zamkowa 2 lub poniżej. Wypełnione wnioski składać należy w Biurze Obsługi Klienta do dnia 29 lipca 2022 roku, do godz. 15:30.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group