Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1266
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wręczyli odznaczenia

Wtorek, 27 października 2020, 11:51
Autor: red
Świebodzice: Wręczyli odznaczenia
Fot. UM Świebodzice
26 października, w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach wręczono wyróżnienia za szczególne zasługi.

Złotą Odznakę Honorową za szczególne zasługi dla związku odebrał z rąk przewodniczącego Aleksandra Jermakowa, radny Rady Miejskiej Jan Klepiec. Radny senior jest postacią znaną w mieście z zaangażowania oraz licznych inicjatyw podejmowanych na prośbę mieszkańców. Od wielu lat aktywnie sprawuje mandat, uczestniczy w życiu miasta i niezmiennie cieszy się szacunkiem świebodziczan.

Podczas kameralnego spotkania podziękowania za dotychczasową działalność i ogromne zaangażowanie oraz liczne ciekawe inicjatywy podejmowane na rzecz członków stowarzyszenia odebrał jego przewodniczący Aleksander Jermakow. Odznaczenie wręczyli mu pozostali członkowie zarządu: Hieronim Księżopolski, Wiesław Pluta oraz Stanisław Warzecha.

Podziękowanie za dotychczasową współpracę i wspieranie działalności Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów odebrał również radny Rady Miejskiej Adam Pofelski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group