Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 905
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wsiądź na rower, przyjedź na happening

Czwartek, 18 września 2014, 12:48
Aktualizacja: 12:48
Autor: red.
Świebodzice: Wsiądź na rower, przyjedź na happening
Fot. archiwum
Już jutro Rynek znów opanują rowerzyści. Cykliści wsiądą na swoje jednoślady przy okazji dorocznego "Happeningu rowerowego" organizowanego w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Zaplanowana na jutro, 19 września, impreza rozpocznie się o godz. 10:00. Wspólną zabawę zainauguruje, jak zwykle kolorowy i radosny przejazd kolumny rowerzystów ulicami Świebodzic, którą poprowadzi policyjny radiowóz. Po uroczystej paradzie dla rowerzystów i pozostałych uczestników przygotowano moc atrakcji. W tym roku z pewnością największą będzie pokaz Piotra Bielaka, artysty i sportowca, który zaprezentuje pod ratuszem widowiskowe skoki na rowerze przez przeszkody.

Dodatkowo dla każdego, kto przyjedzie w piątek na rowerze przygotowano saszetki na jednoślad, a dla podopiecznych przedszkoli i szkół odblaskowe misie. Policja i Straż Miejska przeprowadzą z kolei warsztaty z bezpiecznej jazdy na rowerze oraz oznakują jednoślady. Nie zabraknie również różnorodnych gier, konkursów i zabaw z Komisarzem Lwem i Sową Świebodką, a także malowania twarzy.

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do udziału w zabawie. Zostawmy auto na parkingu i chociaż na ten jeden dzień przesiądźmy się na rower.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group