Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 866
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wsparcie dla żarowskiej policji

Piątek, 10 kwietnia 2015, 10:48
Aktualizacja: 11:29
Autor: red.
Żarów: Wsparcie dla żarowskiej policji
Fot. UM Żarów
Jeszcze w tym roku do żarowskiego komisariatu policji trafią dwa samochody małolitrażowe. Tuż przed świętami wielkanocnymi burmistrz Leszek Michalak podpisał porozumienie w sprawie przekazania środków finansowych z budżetu gminy Żarów na zakup dwóch pojazdów służbowych dla komisariatu policji w Żarowie.

Nie są to jednak jedyne pieniądze, które trafią do żarowskich policjantów. Funkcjonariusze otrzymają również wsparcie finansowe na nagrody, które co roku przyznawane są policjantom z okazji Święta Policji. - Środki zostaną podzielone na kwotę 2 tysięcy złotych na nagrody za szczególne osiągnięcia w służbie dla policjantów, którzy realizują zadania z zakresu bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz na 41.500 złotych, które posłużą jako dofinansowanie do zakupu samochodów służbowych. Pieniądze zostaną przekazane za pośrednictwem Funduszu Wsparcia Policji - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Decyzja o przekazaniu dodatkowych środków finansowych dla policji zapadła jeszcze w marcu. Podczas sesji Rady Miejskiej, 12 marca żarowscy radni jednogłośnie poparli decyzję burmistrza Leszka Michalaka w sprawie wsparcia policji w Żarowie.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group