Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wspólna Orkiestra Świątecznej Pomocy – charytatywna zbiórka rusza w niedzielę

Sobota, 11 stycznia 2014, 18:45
Aktualizacja: 18:46
Autor: red.
Świdnica: Wspólna Orkiestra Świątecznej Pomocy – charytatywna zbiórka rusza w niedzielę
Fot. archiwum
Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę, 12 stycznia ruszą do zbiórki. Połączone siły ludzi dobrych serc – w myśl hasła „Jedno miasto – jedna orkiestra” – będą kwestować w Rynku, Galerii Świdnickiej, na antenie Telewizji Teletop Sudety oraz niemal w całym mieście.

W niedzielne przedpołudnie zapraszamy do świdnickiego Rynku. Od godz. 10.00 m. in. forum Sudetyoffroad zaprezentuje możliwości samochodów terenowych, motocykliści z klubu Rider Świdnica swoje maszyny, a w Rynku będą obecne eksponaty Muzeum Broni i Militariów z Witoszowa, Sowiogórskie Bractwo Kolejowe zaprezentuje drezynę, strażacy z OSP Świdnica oraz Powiatowa Straż Pożarna w Świdnicy również zapowiedzieli się w Rynku,
IV Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy zaprezentuje pokaz musztry i samoobrony, Komisarz Lew z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy przywita dzieci, a policjanci zaprezentują swoją pracę i umiejętności, Areszt Śledczy w Świdnicy zapewni gorącą strawę, którą będzie rozprowadzać Komenda Hufca ZHP w Świdnicy.

Od godziny 16.00 licytacje i atrakcje przeniosą się do Galerii Świdnickiej, gdzie zaprezentują się zespoły Świdnickiego Ośrodka Kultury: Mała Świdnica, Krąg i Jubilat, świdniccy seniorzy oraz muzycy.

Od godziny 18.00 na żywo na antenie Telewizji Teletop Sudety będą trwały licytacje atrakcyjnych fantów – m.in.: lotów balonem.

O godz. 20.00 z dachu Galerii Świdnickiej do nieba pofrunie orkiestrowe światełko, które w tym roku ma być wyjątkowo okazałe.

W ramach aukcji będzie można wylicytować przekazany przez prezydenta Świdnicy Wojciecha Murdzek obraz wykonany przez artystę z Biberach – miasta partnerskiego Świdnicy. Obraz prezentuje kolaż najważniejszych zabytków starego miasta Biberach i został przekazany prezydentowi w rocznicę 20-lecia współpracy partnerskiej pomiędzy naszymi miastami.

Po szczegóły dotyczące programu i fantów zapraszamy na strony współorganizatorów: www.sok.com.pl/22final, www.tvts.pl oraz www.galeria-swidnicka.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group