Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wspólne patrole działkowców i policjantów

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 28 lutego 2015, 9:16
Autor: red.
Fot. archiwum
Już od wiosny ruszą wspólne patrole działkowców z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Z inicjatywy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy odbyło się spotkanie z gospodarzami Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu Świdnicy. W trakcie spotkania zaproponowano Prezesom Ogrodów Działkowych wspólne patrole ogrodów działkowych . Przedstawiciele Policji w osobach Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Adama Mazura oraz podinsp. Arkadiusza Wojnowskiego odpowiadali na pytania zgromadzonych na spotkaniu działkowców, dotyczyły one ogólnie pojętego bezpieczeństwa osób i mienia na terenach zielonych.

Głównym problemem poruszonym na spotkaniu były kradzieże oraz kradzieże z włamaniem do altan ogrodowych. W wyniku tych zdarzeń działkowcy tracą czasami cenne przedmioty pozostawione w altanach lub w ich pobliżu.
W związku z dużą ilością kradzieży na działkach oraz w ze zbliżającym się okresem wiosenno – letnim, Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy postanowiła podjąć wzmożone działania prewencyjne zapobiegające dokonywaniu przestępstw i wykroczeń na szkodę właścicieli ogrodów działkowych na terenie Świdnicy.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group