Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 949
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wspólne patrole działkowców i Policji

Piątek, 1 marca 2013, 2:18
Aktualizacja: 2:20
Autor: red.
Świdnica: Wspólne patrole działkowców i Policji
Fot. archiwum
Już od wiosny ruszą wspólne patrole działkowców z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Z inicjatywy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy odbyło się spotkanie z gospodarzami Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu Świdnicy. W trakcie spotkania zaproponowano Prezesom Ogrodów Działkowych wspólne patrole terenów ogrodów działkowych . Przedstawiciele Policji w osobach Z-cy naczelnika Wydziału Prewencji kom. Roberta Hamudy i nadkom. Roberta Topolskiego specjalisty ds. prewencji kryminalnej odpowiadali na pytania zgromadzonych na spotkaniu działkowców, dotyczyły one ogólnie pojętego bezpieczeństwa osób i mienia na terenach zielonych.

Głównym problemem poruszonym na spotkaniu były kradzieże z włamaniem do altan ogrodowych. W wyniku tych zdarzeń działkowcy tracą czasami cenne przedmioty pozostawione w altanach lub w ich pobliżu.
W związku z dużą ilością kradzieży na działkach oraz w ze zbliżającym się okresem wiosenno – letnim, Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy postanowiła podjąć wzmożone działania prewencyjne zapobiegające dokonywaniu przestępstw i wykroczeń na szkodę właścicieli zagospodarowanych terenów zielonych na terenie Świdnicy.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group