Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wszystkie propozycje będą wykonane

Środa, 6 listopada 2013, 11:24
Aktualizacja: 11:30
Autor: red.
Świebodzice: Wszystkie propozycje będą wykonane
Fot. UM Świeboidzice
Aż 13 spośród wytypowanych 24 inwestycji będzie realizowanych w przyszłym roku w Świebodzicach w ramach budżetu obywatelskiego. Pozostałe trafią do realizacji w 2015 i 2016 roku. Można zatem powiedzieć, że wszystkie pomysły świebodziczan będą przez miasto wprowadzone w życie. To świetna wiadomość dla tych, którzy zgłaszali swoje propozycje i zachęta na następne lata. Warto podpowiadać samorządowcom!

Świebodziczanie mogą być naprawdę zadowoleni - ich pomysły zyskały akceptację burmistrza Bogdana Kożuchowicza i miejskich urzędników. Ponad połowa zgłoszonych propozycji będzie wykonana w 2014 roku (szczegóły poniżej w załączniku). Reszta - w latach następnych.

- Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na nasz pomysł stworzenia budżetu obywatelskiego, cieszę się, że tyle było zgłoszeń i gorąco zachęcam, by w przyszłym roku także proponować swoje zadania, bo z pewnością będziemy tworzyć budżet obywatelski na 2015 rok - mówi burmistrz miasta Bogdan Kożuchowicz. - Dziękuję za zwrócenie uwagi na tematy, które może gdzieś umknęły w codziennej pracy, a okazały się ważne dla mieszkańców. Cieszę się, że tyle osób zaangażowało się w tworzenie budżetu, taka postawa obywatelska jest bardzo cenna i wierzę, że w przyszłym roku zaktywizuje jeszcze więcej mieszkańców.

BUDŻET OBYWATELSKI - ZESTAWIENIE I WSKAZANIE INWESTYCJI DO REALIZACJI NA 2014 ROK do przeglądnięcia tutaj

(UM Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group