Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 522
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wybieramy najlepszych sportowców

Niedziela, 13 grudnia 2015, 8:44
Autor: opr.red.
Żarów: Wybieramy najlepszych sportowców
Fot. www.um.zarow.pl
Na co dzień walczą o sukcesy i medale. Teraz powalczą o miano najlepszego sportowca 2015 roku. Mieszkańcy gminy Żarów po raz trzeci wybiorą najlepszego sportowca i trenera. W tej edycji konkursu zostanie również wręczona nagroda specjalna "Zasłużony dla żarowskiego sportu".

Będzie to kolejna szansa, by docenić tych, którzy dostarczali wyjątkowych emocji i nierzadko byli dumą mieszkańców. - Ciężką pracą, godzinami spędzonymi na treningach i wywalczonymi sukcesami wpisali się w historię żarowskiego sportu. Teraz możemy ich za to uhonorować. W tegorocznym konkursie możemy oddawać swój głos w pięciu kategoriach. Do wyboru jest zawodowiec, zawodnik amator-senior (powyżej 18 roku życia), zawodnik amator-junior (poniżej 18 roku życia), trener i nagroda specjalna dla zasłużonego sportowca - wyjaśnia Artur Adamek, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Do udziału w konkursie "Sportowe Indywidualności Gminy Żarów" zawodników sportowych może zgłaszać klub sportowy, przedstawiciele Komisji ds. Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej przy Radzie Miejskiej w Żarowie bądź co najmniej 15-osobowa grupa mieszkańców. W każdej kategorii można zgłosić tylko jednego kandydata, mieszkańca gminy Żarów, który trenuje w klubie sportowym na jej terenie lub spoza niej. - W zgłoszeniach prosimy zaznaczać klub sportowy, w jakim trenuje dany zawodnik, jego osiągnięcia, adres zamieszkania i datę urodzenia. Wytypowani sportowcy muszą również wyrazić pisemną zgodę na udział w konkursie i publikację własnego wizerunku - dopowiada Artur Adamek z Gminnego Centrum Kultury i Sportu.

Wyboru najlepszego sportowca 2015 roku dokona specjalnie powołana Kapituła w osobach burmistrza Leszka Michalaka, przewodniczącego Rady Miejskiej, przedstawiciela Rady Sportu, Komisji ds. Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Organizatorem konkursu jest burmistrz Leszek Michalak. Termin zgłaszania kandydatów upływa 8 stycznia 2016 roku.

Karty zgłoszeń pobrać można w żarowskim Urzędzie Miejskim (pokój nr 17) oraz ze strony internetowej www.um.zarow.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group