Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wybierz najlepszych sportowców

Czwartek, 18 grudnia 2014, 10:56
Aktualizacja: 14:01
Autor: red.
Żarów: Wybierz najlepszych sportowców
Fot. UM Żarów
Na co dzień walczą o sukcesy i medale. Teraz powalczą o miano najlepszego sportowca 2014 roku. Mieszkańcy gminy Żarów po raz drugi wybiorą najlepszego sportowca, trenera, a w tej edycji konkursu "Sportowe Indywidualności Gminy Żarów" również zasłużonego dla żarowskiego sportu.

Będzie to kolejna szansa, by docenić tych, którzy dostarczali wyjątkowych emocji i nierzadko byli dumą mieszkańców. - Ciężką pracą, godzinami spędzonymi na treningach i wywalczonymi sukcesami wpisali się historię żarowskiego sportu. Teraz możemy ich za to uhonorować. W tegorocznym konkursie możemy oddawać swój głos w czterech kategoriach. Do wyboru jest zawodowiec, zawodnik amator-senior (powyżej 18 roku życia), zawodnik amator-junior (poniżej 18 roku życia), trener i nagroda specjalna dla zasłużonego dla żarowskiego sportu - wyjaśnia Artur Adamek, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Do udziału w konkursie "Sportowe Indywidualności Gminy Żarów" zawodników sportowych może zgłaszać klub sportowy, przedstawiciele Komisji ds. Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej przy Radzie Miejskiej w Żarowie bądź co najmniej 15-osobowa grupa mieszkańców. W każdej kategorii można zgłosić tylko jednego kandydata, mieszkańca gminy Żarów, który trenuje w klubie sportowym na jej terenie lub spoza niej. - W zgłoszeniach prosimy zaznaczać klub sportowy, w jakim trenuje dany zawodnik, jego osiągnięcia, adres zamieszkania i datę urodzenia. Wytypowani sportowcy muszą również wyrazić pisemną zgodę na udział w konkursie i publikację własnego wizerunku - dopowiada Artur Adamek z Gminnego Centrum Kultury i Sportu.

Wyboru najlepszego sportowca 2014 roku dokona specjalnie powołana Kapituła w osobach burmistrza Leszka Michalaka, przewodniczącego Rady Miejskiej, przedstawiciela Rady Sportu, Komisji ds. Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Organizatorem konkursu jest burmistrz Leszek Michalak. Termin zgłaszania kandydatów upływa 14 stycznia 2015 roku.

Karty zgłoszeń pobrać można w żarowskim Urzędzie Miejskim (pokój nr 17) oraz ze strony internetowej www.um.zarow.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group