Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wybiorą najlepszych sportowców gminy Żarów

Poniedziałek, 28 listopada 2016, 13:25
Autor: red
Żarów: Wybiorą najlepszych sportowców gminy Żarów
Fot. UM Żarów
Na co dzień walczą o sukcesy i medale. Teraz powalczą o miano najlepszego sportowca 2016 roku. Mieszkańcy gminy Żarów po raz czwarty wybiorą najlepszego sportowca i trenera.

W tej edycji konkursu zostanie również wręczona nagroda specjalna "Zasłużony dla żarowskiego sportu".

Będzie to kolejna szansa, by docenić tych, którzy dostarczali wyjątkowych emocji i nierzadko byli dumą mieszkańców. - W tegorocznym konkursie możemy oddawać swój głos w pięciu kategoriach. Do wyboru jest zawodowiec, zawodnik amator-senior (powyżej 18 roku życia), zawodnik amator-junior (poniżej 18 roku życia), trener i nagroda specjalna dla zasłużonego sportowca - wyjaśnia Kazimierz Bordulak przewodniczący Rady Sportu.

Do udziału w konkursie "Sportowe Indywidualności Gminy Żarów" zawodników sportowych może zgłaszać klub sportowy, przedstawiciele Komisji ds. Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej przy Radzie Miejskiej w Żarowie bądź co najmniej 15-osobowa grupa mieszkańców. W każdej kategorii można zgłosić tylko jednego kandydata, który jest mieszkańcem gminy Żarów i trenuje poza Żarowem lub trenuje w klubie sportowym z terenu gminy Żarów albo reprezentuje gminę Żarów.
- W zgłoszeniach prosimy zaznaczać klub sportowy, w jakim trenuje dany zawodnik, jego osiągnięcia, adres zamieszkania i datę urodzenia. Wytypowani sportowcy muszą również wyrazić pisemną zgodę na udział w konkursie i publikację własnego wizerunku - mówi Agnieszka Szykowna z Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Wyboru najlepszego sportowca 2016 roku dokona specjalnie powołana Kapituła w osobach burmistrza Leszka Michalaka, przewodniczącego Rady Miejskiej, przedstawiciela Rady Sportu, Komisji ds. Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Organizatorem konkursu jest burmistrz Leszek Michalak. Termin zgłaszania kandydatów upływa 16 grudnia 2016 roku.

Karty zgłoszeń pobrać można w żarowskim Urzędzie Miejskim (pokój nr 17, II piętro). Wnioski o nadanie odznaczenia "Sportowa Indywidualność Gminy Żarów" należy składać w Biurze Obsługi Klienta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group