Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1551
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wybiorą najpiękniejsze

Piątek, 12 sierpnia 2022, 7:32
Autor: red
Żarów: Wybiorą najpiękniejsze
Fot. UM Żarów
To idealne miejsce dla miłośników natury. Są oazami spokoju i wzbudzają zachwyt. Urokliwe zakątki, gdzie można odpoczywać, podziwiać rośliny, przypatrywać się owadom i ptakom.

Po raz drugi wybieramy najpiękniejsze przydomowe ogrody w naszej gminie. Przez kilka tygodni komisja konkursowa odwiedzała ogrody uczestników, którzy zgłosili się do konkursu na „Najpiękniejszy przydomowy ogród 2022r.”.

- Cieszę się, że nasza gmina może pochwalić się nie tylko piękną okolicą, lecz także tak wyjątkowymi ogrodami. Z wielkim podziwem zwiedzaliśmy ogrody naszych mieszkańców. Każdy z nich jest inny, ale każdy tak samo zadbany, schludny, estetyczny, obsadzony pięknymi kwiatami oraz rabatami i co ważne ciekawie zagospodarowany. Wybór na pewno nie będzie należał do najłatwiejszych – mówi zastępca burmistrza Przemysław Sikora, który wraz z radną Iwoną Nieradką oraz Anną Suchodolską z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oceniał konkursowe ogrody.

Wyniki konkursu na „Najpiękniejszy przydomowy ogród 2022r.” zostaną podane już niebawem. Przypomnijmy, że sponsorem nagród w tegorocznym konkursie jest: Agata Konieczna Centrum Ogrodnicze i Acti Dolny Śląsk Sp. z o.o.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group