Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Wybrana spośród najpiękniejszych

Niedziela, 30 grudnia 2012, 13:31
Aktualizacja: 0:00
Autor: Gmina Żarów
Kraj: Wybrana spośród najpiękniejszych
Fot. Gmina Żarów
Dwudziestosiedmioletnia Anna Grochowska, mieszkanka Bożanowa w gminie Żarów pokonała sześćdziesiąt kandydatek w konkursie organizowanym przez redakcję łódzkiego magazynu na najpiękniejszą puszystą kobietę. Tym samym wywalczyła tytuł Miss Polski Plus Size!

Zawodowo jest pielęgniarką w świebodzickim hospicjum stacjonarnym, studentką Akademii Medycznej, a prywatnie „malutką" dla przyjaciół i znajomych.

Do konkursu Miss Plus Size zgłosiłam się za namową rodziny i przyjaciół. Nie przypuszczałam jednak, że pokonam tyle kandydatek z całej Polski i zdobędę tytuł najpiękniejszej. Cieszę się, że zdecydowałam się na udział w tym wirtualnym konkursie. Być może teraz inni będą patrzeć na mnie z zupełnie innej perspektywy. Może zobaczą, że kobieta gruba też może być odważna i pewna siebie, nawet jeśli jest świadoma swojej niedoskonałości – mówi Anna Grochowska, finalistka konkursu Miss Plus Size.

W ogólnopolskim, wirtualnym konkursie Miss Plus Size, organizowanym przez Magazyn Kobiet Puszystych, jedynym wymogiem oprócz ukończonych 18 lat był rozmiar odzieży, od 42 do 54 lub większe. Pani Anna wszystkie te wymogi spełniała, a w wyborze pomogła nie tylko rodzina, ale również głosy czytelników, internautów oraz jury. Profesjonalne sesje foto, vouchery do sklepów z bielizną, kosmetyki, upominki książkowe i rzeczowe to nagrody za udział w konkursie.

Najważniejsza nagroda to jednak świadomość docenienia przez innych – dodaje pani Ania.

Serdecznie gratulujemy pięknego zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów na tej drodze życiowej.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group