Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 651
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wybrano dyrektora Żłobka Miejskiego nr 2

Czwartek, 5 stycznia 2017, 14:30
Autor: red
Świdnica: Wybrano dyrektora Żłobka Miejskiego nr 2
Fot. UM Świdnica
Prezydent Miasta Beata Moskal–Słaniewska, po rekomendacji komisji konkursowej, postanowiła powierzyć misję kierowania nowym żłobkiem na Osiedlu Zawiszów Beacie Łopatowskiej, dotychczasowej dyrektor Żłobka Miejskiego nr 1.

Beata Łopatowska posiada wykształcenie wyższe oraz spełnia wszystkie niezbędne wymagania, jakie są związane z pracą na tym stanowisku określone w ogłoszeniu. Ponadto posiada długoletni staż pracy w jednostkach samorządu gminnego na stanowisku kierowniczym. Nabyte doświadczenie i posiadane wykształcenie gwarantują samodzielne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków.

- Jesteśmy przekonani jako komisja, że wybór pani Beaty Łopatowskiej gwarantuje płynne uruchomienie nowego żłobka w Świdnicy. W naszej ocenie bardzo dobrze sprawdziła się na dotychczas zajmowanym stanowisku i posiada odpowiednie umiejętności oraz kwalifikacje potrzebne do zorganizowania pracy w nowym obiekcie, ma dobrą opinię wśród rodziców, ale przede wszystkim jest fachowcem, dla którego dzieci i ich bezpieczeństwo są priorytetem w pracy – podkreśla z-ca prezydenta miasta, Szymon Chojnowski.

Przypomnijmy, że w nowym żłobku opiekę znajdzie około 100 maluchów. Obecnie prowadzony jest nabór i dotyczy dzieci w wieku od ukończenia 20 tygodnia do 3 lat. Koszt inwestycji to w sumie 4.5 mln zł z czego około 2,4 miliona pochodzi z dotacji, którą w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch 2016” udzieliło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Prezydent Miasta obowiązki szefa placówki nr 1 powierzyła na najbliższe 6 miesięcy Agnieszce Ćwiertni, która w Żłobku Miejskim nr 1 pracuje od 2007 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group