Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1584
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wychowali pokolenia

Niedziela, 23 października 2022, 7:59
Autor: red
Żarów: Wychowali pokolenia
Fot. UM Żarów
Jeszcze niedawno to Oni uczyli dzieci i młodzież poznawać świat. To Oni przekazywali Im swoją wiedzę. To Oni tworzyli fundamenty naszych szkół, trudząc się nad wychowaniem dziś dorosłych już pokoleń.

Dziś są na zasłużonej emeryturze, ale wciąż są aktywnymi działaczami. Dzień Edukacji Narodowej każdego roku świętują także nauczyciele emeryci. Z tej okazji życzenia na ręce prezes oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Żarowie Krystyny Domańskiej złożyli burmistrz Leszek Michalak oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie Barbara Nowak.

- Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które przypomina Nam o szczególnym posłannictwie Nauczycieli. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom emerytom składam najserdeczniejsze życzenia. Dziękuję Państwu za przekazywaną wiedzę, zawodowe i osobiste zaangażowanie w wykonywaną pracę, profesjonalizm oraz kształtowanie wartości wśród młodych ludzi – życzył nauczycielom burmistrz Leszek Michalak.

Oczywiście dołączamy się do życzeń. Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group