Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1040
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mrowiny: Wychowanie poprzez sport

Wtorek, 3 kwietnia 2018, 11:29
Autor: red
Mrowiny: Wychowanie poprzez sport
Fot. UM Żarów
Sport odgrywa dużą rolę w resocjalizacji nieletnich. Wiedzą o tym w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Mrowinach i dobrze na tym wychodzą...

Zajęcia sportowe są mocno akcentowane. Wspólne treningi oraz udział w licznych zawodach, tak m.in. wyglądają zajęcia wychowanków mrowińskiego ośrodka, w które mocno angażuje się wychowawca Zbigniew Ogryzek. W ostatnim czasie podopieczni wzięli udział w II wiosennym turnieju piłki halowej w Bystrzycy Górnej. Rozgrywki zgromadziły pięć ośrodków: MOW Wałbrzych, MOS Wałbrzych, ZPS Bystrzyca Górna, MOW Brzeg Dolny oraz MOW Mrowiny.

Turniej był przetarciem przed eliminacjami do Mistrzostw Polski MOW. Komplet zwycięstw dał pierwsze miejsce i tytuł mistrzowski. - Systematyczność i ciężka praca pozwalają osiągać sukcesy. Wychowankowie widzą sens każdych zajęć, podczas których jest dużo rozmów. Sport daje wiele dobrego i wykorzystujemy to w stu procentach - opowiada wychowawca Zbigniew Ogryzek.

Indywidualnie najlepszym bramkarzem został Patryk Zaraziński. W całym turnieju MOW Mrowiny strzelił jedenaście bramek, tracąc zaledwie dwie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group