Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wycieczka w nagrodę

Piątek, 13 lipca 2018, 15:21
Autor: red
Żarów: Wycieczka w nagrodę
Fot. UM Żarów
Dają cząstkę siebie innym i nie robią tego dla wyróżnień. Bezinteresowni bohaterowie tak inni mówią o krwiodawcach. Tych aktywnych i zaangażowanych nie brakuje również w żarowskim Klubie Honorowych Dawców Krwi.

Od ponad 40 lat wspomagają najbardziej potrzebujących, dzieląc się tym, co najcenniejsze. W podzięce za ten dar, corocznie żarowscy krwiodawcy wyjeżdżają na wspólną integracyjną wycieczkę.
- Tym razem z wizytą udaliśmy się do Muzeum Kopalni Węgla Kamiennego w Nowej Rudzie, które wspólnie zwiedzaliśmy. Czekała nas przejażdżka kolejką, podziwialiśmy także wszystkie zgromadzone w muzeum maszyny górnicze. Kolejną atrakcją było zwiedzanie Ruin Fortu Karola w okolicach Gór Stołowych, gdzie podziwialiśmy widoki z tarasu widokowego. A na koniec jeszcze mini zoo w Wambierzycach. Nasza wyprawa zakończyła się wspólnym integracyjnym ogniskiem. Pogoda dopisała i nasi krwiodawcy chętnie skorzystali z takiej formy wspólnego wypoczynku. To była nagroda nie tylko za aktywne włączenie się w działalność żarowskiego klubu krwiodawców, ale przede wszystkim pomoc drugiemu człowiekowi. Dziękujemy burmistrzowi Leszkowi Michalakowi za wspieranie naszych działań - mówi Czesław Giemza prezes żarowskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group