Czwartek, 9 lipca
Imieniny: Sylwii, Weroniki
Czytających: 543
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyciskali sztangę leżąc

Wiadomości: Strzegom
Czwartek, 19 listopada 2015, 15:04
Autor: red
Fot. UM Strzegom
W niedzielę, 15 listopada br. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbyły się V Integracyjne Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Honorowy patronat nad zawodami objęli marszałek województwa dolnośląskiego oraz burmistrz Strzegomia.

W zawodach wzięło udział 55 zawodników i zawodniczek z jedenastu klubów. Klub sportowy Start Strzegom reprezentowali: Angelina Mańska, Krzysztof Kuraciński, Andrzej Molenda, Piotr Pawlica, Bartłomiej Nawrocki, Sebastian Mański oraz Jarosław Niewęgłowski.
W wyniku rywalizacji srebrne medale dla Strzegomia wywalczyli: Angelina Mańska, Jarosław Niewęgłowski oraz Krzysztof Kuraciński. W klasyfikacji drużynowej KS Start Strzegom zajął 5. miejsce wśród 11 klubów. Najlepsi byli siłacze z KS Team Wrocław.

Pod wrażeniem mistrzostw był Wojciech Kardynalski, sędzia główny zawodów.
- Impreza zorganizowana w sposób profesjonalny, przebiegała zgodnie z planem. Do dyspozycji była szeroka ławka, ale tylko dwóch zawodników z niej skorzystało. Medale, dyplomy i upominki na bieżąco wręczali przedstawiciele władz samorządowych Strzegomia. Zawody oceniam na piątkę. Jednocześnie dziękuję działaczom miejscowego klubu na czele z prezesem Markiem Rydwańskim oraz władzom miasta za udzieloną pomoc – mówi Kardynalski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group