Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Milikowice: Wyjątkowa 97–latka

Poniedziałek, 17 stycznia 2022, 15:48
Autor: red
Milikowice: Wyjątkowa 97–latka
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Pani Janina ma wielkie serce i nieustannie dzieli się nim z potrzebującymi. Po wybuchu pandemii wspierała służbę zdrowia, szyjąc maseczki. Rok później zdecydowała się włączyć w 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekazała na licytację kopertę na chusteczki, która została wylicytowana za ponad 500zł oraz fartuszek i kapcie, które zostały wylicytowane aż za 3000zł. W tym roku na licytacje WOŚP przekazała dwustronnie haftowaną poduszkę w kształcie serca.

Poduszka została w całości zaprojektowana i wykonana przez Panią Janinę. Z jednej strony został wyhaftowany cel aukcji, czyli 30. finał WOŚP, natomiast z drugiej zmodyfikowany przez babcię Janinę cytat Adama Mickiewicza „Miej serce i patrzaj w serce” na „Miej serce i kochaj sercem”.

- Poduszka jest absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna, a co więcej, zostało w nią włożone ogromne serce starszej kobiety, która chciała zrobić coś dobrego i dołożyć swoją cegiełkę do 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – czytamy w opisie aukcji.

Poduszkę można licytować na stronie:

https://allegro.pl/oferta/97-letnia-pani-janina-ha...

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group