Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Wyjątkowe spotkania w gminie Świdnica

Wtorek, 23 stycznia 2018, 13:41
Autor: red
Gmina Świdnica: Wyjątkowe spotkania w gminie Świdnica
Fot. Gmina Świdnica
To, że gmina Świdnica słynie z utalentowanych mieszkańców wiadomo nie od dziś. Wśród nich znajdziemy muzyków oraz artystów, dla których scena i występy przed publicznością są świetną zabawą.

W miniony weekend swoje talenty prezentowali mieszkańcy Bystrzycy Górnej, Bojanic i Bystrzycy Dolnej.

Mój udział w spotkaniach, które organizujecie jest dla mnie bardzo ważny. Dzięki wam widać, że gmina to coś więcej niż ogromny teren, który nas otacza. To wspaniali ludzie, którzy swym ciepłem oraz pogodą ducha pokazują czym jest lokalna społeczność – mówiła wójt gminy Świdnica Teresa
Mazurek

Bystrzyca Górna prócz tradycyjnych życzeń oraz podziękowań dla osób wspierających rozwój Sołectwa zorganizowała wyjątkowy pokaz akrobatyczny mieszkanek z terenu gminy Świdnica.

Spotkanie w Bojanicach połączone było z przedstawieniem z okazji Dnia Babci i Dziadka. Natomiast Bystrzyca Dolna zaskoczyła przedstawieniem, w które zostali zaangażowani wszyscy uczestnicy spotkania. Po oficjalnej części przyszedł czas dla mieszkańców i to właśnie oni pokazali jak potrafią się bawić. Bo jest czas na pracę, ale i też radosne świętowanie – jak podkreślali mieszkańcy sołectw, w których zorganizowano świąteczne spotkania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group