Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 716
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wyjątkowe warsztaty

Sobota, 4 marca 2023, 13:04
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wyjątkowe warsztaty
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Bez względu na to, czy malujesz regularnie, czy dopiero chcesz spróbować swoich sił w tej dziedzinie – te warsztaty są dla Ciebie. 9 marca Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza na warsztaty malowania akwarelą. Poprowadzi je doskonale znana w naszej gminie artystka Anna Maciejewska.

- Warsztaty przeznaczone są dla każdego, również dla osób, które nigdy nie miały kontaktu ze sztuką, a pragną spróbować swoich sił w malowaniu lub zacząć przygodę z malarstwem. Spotkanie ze sztuką w przyjaznej atmosferze i pod okiem profesjonalisty może być dobrym momentem, aby zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie, a sama praca z akwarelą, jak wielu przyznaje, ma właściwości odprężające. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z podstawami malowania akwarelą, a także niezbędnymi materiałami potrzebnymi do tego typu pracy twórczej. Owocem warsztatów będą dwie prace o różnej tematyce, wykonane na papierze o odmiennej fakturze i różniące się sposobem nanoszenia farb – czytamy na stronie SOKiBP.

Zajęcia poprowadzi Anna Maciejewska – świdnicka artystka, której prace można było podziwiać w ubiegłym roku na wystawie w witrynie Biblioteki Publicznej.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 9 marca o godzinie 17:00 w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej. Koszt uczestnictwa to 25 zł.

Czas trwania: minimum 2 godziny (w zależności od tempa pracy uczestników). Wszyscy uczestnicy będą mieli zapewnione profesjonalne materiały malarskie.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – na warsztaty obowiązują zapisy pod nr. tel. 504 088 676.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group