Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1067
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Marcinowice: Wyjątkowy Dzień Kobiet

Środa, 23 lutego 2022, 17:16
Autor: red
Gmina Marcinowice: Wyjątkowy Dzień Kobiet
Fot. organizatorzy
Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Kobiet w Marcinowicach.

Takich obchodów Dnia Kobiet jeszcze w Marcinowicach nie było. 11 marca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie “O Kobietach, dla Kobiet”. Na spotkanie zaprasza Wójt Gminy Marcinowice Stanisław Leń oraz Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Marcinowicach. W tym dniu mieszkanki gminy Marcinowice wezmą udział w spotkaniach, konsultacjach i poradach z różnych dziedzin - od zdrowia po porady związane z makijażem i modą.

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na profilaktykę nowotworów piersi. Fundacja eRAKobiet poprowadzi praktyczne warsztaty samobadania i wykrywania zmian nowotworowych na specjalnym fantomie. Każda z Pań będzie miała okazję spróbować znaleźć na fantomie guzy, dzięki czemu łatwiej będzie zidentyfikować ewentualne zmiany chorobowe we własnym ciele.

Na konsultacje z zakresu kosmetologii, pielęgnacji własnego ciała oraz pokaz makijażu zaprosi Atelier Piękna Katarzyna Kędzior.

Najnowsze trendy w modzie zaprezentuje Martha Butik Fashion.

Panie skorzystają również z konsultacji i badania skóry głowy i włosów pod okiem Trychologa i Kosmetologa Patrycji Gabryliszyn.

O książkach, a szczególnie o nowościach czytelniczych porozmawiacie z blogerką Zaczytana.book, czyli Barbarą Bandyk.

Każda z Pań będzie miała także okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej w studio przygotowanym przez fotografa Piotra Romanowicza.

O godzinie 19.00 zapraszamy na koncert Szymona Wiraszki z zespołem, symboliczną lampkę szampana oraz mały poczęstunek z niespodzianką.

Spotkanie rozpocznie się w piątek 11 marca o godz. 17.00 w sali wielofunkcyjnej Publicznego Przedszkola w Marcinowicach.

Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy na wydarzenie odbywają się wyłącznie w formie on-line poprzez wypełnienie formularza.

Lista dostępnych wydarzeń towarzyszących jest otwarta, dlatego zapraszamy do kontaktu firmy i osoby, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę podczas eventu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group