Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 657
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/ Polska: Wyjątkowy pokaz w planetarium– można licytować.

Czwartek, 29 grudnia 2011, 9:44
Aktualizacja: 13:12
Autor: oprac. Ika
Świdnica/ Polska: Wyjątkowy pokaz w planetarium– można licytować.
Fot. organizatorzy
Nazywam się Tomasz Lewicki. Wspólnie z żoną Moniką prowadzimy małe planetarium, z którym podróżujemy do szkół i przedszkoli popularyzując astronomię. Do tej pory naszymi widzami było ponad 10000 osób.

Postanowiliśmy włączyć się do jubileuszowego, 20. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Portal aukcyjny Allegro współpracuje z Fundacją WOŚP, umożliwiając wystawienie aukcji, z której dochód zostanie w całości przekazany Orkiestrze.

Proponujemy licytację pokazu w naszym planetarium Bajkonur. Zajmujemy się w nim na co dzień edukacją astronomiczną, prezentując pokazy nieba w szkołach i przedszkolach. Teraz chcielibyśmy swoją cegiełką wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Możesz nam w tym pomóc, a odwdzięczymy się specjalnym pokazem na żywo w naszym planetarium. Wyobraź sobie, jaką sensację wywoła w szkole pojawienie się planetarium, do którego wejdzie twoje dziecko wraz z koleżankami i kolegami z jego klasy. A może zechcesz przychylić nieba małym pacjentom szpitala lub hospicjum? Lub jako szef sprawić niespodziankę swoim współpracownikom? Pokaz możemy przeprowadzić dla maksymalnie 25 widzów (tyle osób jednorazowo mieści się w naszej nadmuchiwanej kopule), ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś przez chwilę poczuł się jak VIP – seans odbędzie się wyłącznie dla ciebie!

Prosimy: przekażcie adres aukcji znajomym, rodzinie, współpracownikom, szefom, nauczycielom swoich dzieci. Na Facebooku, Twitterze, Wykopie, Blipie – gdziekolwiek. Wasza pomoc jest ważna!

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=556883

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group