• Sobota, 19 października 2019
  • Godz. 17:32
  • Imieniny: Pawła, Piotra, Jana, Ziemowita
  • Czytających: 557
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyjazdowe potyczki naszych juniorów

Wiadomości: LDJ, LDJM
Piątek, 5 października 2012, 17:17
Aktualizacja: 17:18
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Juniorzy starsi Stali zagrają w Kątach Wrocławskich, a juniorzy młodsi Gryfa we Wrocławiu w 10. kolejce rozgrywek. Liczymy na dobre występy naszych zawodników i kolejne niezwykle cenne punkty.

10. kolejka Ligi Dolnośląskiej Juniorów
BKS Bolesławiec - Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych - Polar Wrocław
Motobi Kąty Wroc. - Stal Świdnica (sobota 11.00)
Piast Nowa Ruda - Chrobry Głogów
Konfeks Legnica - Orzeł Ząbkowice Śl.
Strzelinianka Strzelin - MKS Oława
Lechia Dzierżoniów - Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy - Miedź Legnica

Tabela Ligi Dolnośląskiej Juniorów
1. Śląsk Wrocław------------9 – 22 – 26:9
2. Zagłębie Lubin------------9 – 21 – 25:6
3. Lechia Dzierżoniów-------9 – 18 – 33:15
4. Konfeks Legnica----------9 – 18 – 20:10
5. Miedź Legnica------------9 – 16 – 20:10
6. FC Wrocław Academy---9 – 16 – 18:17
7. Górnik Wałbrzych--------9 – 15 – 15:17
8. Chrobry Głogów----------9 – 14 – 15:14
9. Orzeł Ząbkowice Śl.------9 – 11 – 15:19
10. Polar Wrocław------------9 – 10 – 19:14
11. Strzelinianka Strzelin----9 – 10 – 13:21
12. MKS Oława---------------8 – 8 – 13:18
13. Stal Świdnica-------------8 – 8 – 12:18
14. Motobi Kąty Wroc.------8 – 8 – 12:22
15. Piast Nowa Ruda---------9 – 6 – 11:35
16. BKS Bolesławiec---------8 – 0 – 4:25

10. kolejka Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych
Parasol Wrocław - Gryf Świdnica (sobota 11.00)
FC Wrocław Academy - Miedź Legnica
KP Polkowice - Orzeł Ząbkowice Śl.
Strzelinianka Strzelin - MKS Oława
Nysa Kłodzko - Chrobry Głogów
Lechia Dzierżoniów - Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław - Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych - Polar Wrocław

Tabela Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych
1. Parasol Wrocław------------9 – 24 – 33:5
2. Zagłębie Lubin---------------9 – 23 – 34:4
3. Śląsk Wrocław---------------9 – 21 – 27:3
4. Górnik Wałbrzych------------9 – 16 – 19:8
5. Chrobry Głogów-------------9 – 16 – 23:12
6. Nysa Kłodzko-----------------9 – 15 – 21:12
7. Miedź Legnica----------------9 – 15 – 23:27
8. FC Wrocław Academy------9 – 14 – 13:13
9. Lechia Dzierżoniów----------9 – 12 – 21:21
10. KS Polkowice---------------9 – 11 – 22:17
11. Ślęza Wrocław---------------8 – 8 – 12:18
12. MKS Oława------------------9 – 8 – 16:23
13. Orzeł Ząbkowice Śl.--------8 – 6 – 12:21
14. Gryf Świdnica----------------9 – 5 – 8:29
15. Strzelinianka Strzelin-------9 – 5 – 5:38
16. Polar Wrocław---------------9 – 4 – 6:41

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group