Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wymiana pokryw studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej przy ul. Stęczyńskiego

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 15:04
Aktualizacja: 15:05
Autor: red.
Do końca tego miesiące wymienione zostaną pokrywy studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ulicy Bogusza Stęczyńskiego w Świdnicy. W związku z prowadzonymi pracami, kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność ponieważ ruch samochodowy w tym rejonie miasta będzie utrudniony.

Wymiana wadliwych pokryw związana jest z licznymi interwencjami mieszkańców skarżących się na dokuczliwy hałas powodowany przez samochody najeżdżające na studnie kanalizacyjne umieszczone w jezdni. Przyczyną powstawania tych uciążliwości są „klawiszujące” pokrywy studni kanalizacji zarówno deszczowej jak sanitarnej. W celu wyeliminowania występujących zakłóceń Departament Komunikacji Urzęduj Miejskiego w Świdnicy przystąpił do wymiany 3 sztuk uszkodzonych studni kanalizacji deszczowej. Kolejnych 5 włazów wymieni Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które zapewnia, że upora się z pracami jeszcze w tym miesiącu. Z uwagi na duże natężenie ruchu na tej ulicy, wszystkie studnie zostaną wymienione na typ ciężki 40 t.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ktos 20-04-2015 15:30
Jestem pod wrażeniem. Zawieszeniem mego autka zajmnie się Departament. No i prezio jeszcze się upora. Nie dziwię się tym słowom. Czekam na Prowincję i walkę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group