Czytających: 2013

Jaworzyna Śląska: Wymiatacze za słabi w konfrontacji z ekipą Fair Play

Piątek, 6 stycznia 2012, 15:50
Aktualizacja: 15:51
Zespół Fair Play pokonał 12:9 AC Wymiataczy w meczu 5. kolejki Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. Kolejny trumf odniósł lider rozgrywek La Liga, podziałem punktów zakończył się pojedynek Drużyny Jarka z XXL Bolesławice.

Lider La Liga nie zwalnia tempa i odprawia z kwitkiem kolejnego rywala, tym razem faworyci wygrali ze Znajomymi Fryzjera w wymiarze 17:3. Kolejne sześć bramek dopisał do swojego dorobku najlepszy strzelec ligi Grzegorz Borowy, który ma już na swoim koncie 30 trafień.

Ciekawie było w spotkaniu AC Wymiataczy z Fair Play. Pierwsze 17 minut to wymiana ciosów i bramka za bramkę, ale przed przerwą Fair Play odskoczył schodząc na przerwę z trzybramkową przewagą - 7:4. Po przerwie Fair Play zdobył bramkę na 8:4, autorstwa Kołodzieja i wydawało się, że jest już po meczu. Tak się jednak nie stało, do ataku ruszyli Wymiatacze, którzy w 29. minucie wyrównali stan meczu na 8:8 - kolejno bramki zdobyli Szymon Borowy, Oracz i Krzykawski (2). Końcówka należała jednak do ekipy Fair Play, która wygrała ostatecznie 12:9. Dobrą skutecznością wykazał się w tym meczu Kołodziej, zdobywając 6 goli dla swojej drużyny.

Nie mniej emocji było w ostatnim meczu, w którym XXL zremisował z Drużyną Jarka 9:9.Do przerwy Drużyna Jarka prowadziła 7:4, w drugiej połowie XXL zdołał jednak doprowadzić do remisu, a decydująca, wyrównująca bramka dla zespołu z Bolesławic padła w ostatnich sekundach meczu, jej autorem Włodarski.