Czytających: 1976

Jaworzyna Śląska: Wyniki 4. kolejki JALPH

Poniedziałek, 24 grudnia 2012, 23:42
Aktualizacja: 23:43
4. kolejka spotkań Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej nie przyniosła zmiany lidera, jest nim nadal La Liga, która bez większych problemów pokonała 17:7 XXL Bolesławice, w którym zabrakło etatowego bramkarza Widełki, a między słupkami musiał stanąć Włodarski. Kolejne 7 bramek zdobył lider strzelców Grzegorz Borowy.

Nie zwalniają tempa Znajomi Fryzjera odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu tym razem pokonując najmłodszą drużynę ligi - Karolinę Junior 19:6. Juniorzy pierwszą bramkę zdobyli w 14. minucie gdy przewaga przeciwników urosła już do siedmiu bramek. Nadal bez zdobyczy punktowej są Szczypiorki, które zostały rozgromione przez Wyimaginowanych Chłopców 1:18, dobrą skutecznością wykazał się w tym meczu Rafał Luber zdobywając aż 9 bramek. Najciekawiej było w meczu Fair Play z Glob Max-em, po 4 minutach było już 3:0 dla Fair Play, ale chwilę później Glob Max zdołał wyrównać (3:3). Taki wynik utrzymywał się aż do 25. minuty, kiedy to Frankowski przełamał wreszcie niemoc obydwu drużyn i ponownie wicemistrz wyszedł na prowadzenie. Kolejny minuty należały już do drużyny Fair Play, która w 29. minucie prowadziła już 9:3 ostatecznie wygrywając 11:8.

ZNAJOMI FRYZJERA-KAROLINA JUNIOR 19:6 (11:4)
ZNAJOMI:7-Skupniewicz, 3-J.Gradowicz, M.Gradowicz, Kolasiński, 2-Myśliński, 1-Krzeczowski
KAROLINA:2-D.Krawczyk, Zgórecki, 1-Kukliński, Kusio

SZCZYPIORKI-WYIMAGINOWANI CHŁOPCY 1:18 (1:8)
SZCZYPIORKI:1-K.Fudali
WYIMAGINOWANI:9-Luber, 5-S.Borowy, 2-Mlak, 1-Kujawa, Sobczyński

FAIR PLAY-GLOB MAX 11:8 (3:3)
FAIR PLAY:5-Sowa, 4-Piotrowski, 2-Frankowski