• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 23:16
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 799
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki i tabele weekendowej kolejki okręgówki i klasy A

Wiadomości: piłkarska okręgówka i klasa A
Poniedziałek, 21 listopada 2011, 11:50
Aktualizacja: 11:51
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W 16. kolejce wałbrzyskiej klasy okręgowej zwycięstwa zapisali na swoim koncie Stal Świdnica i Zjednoczeni Żarów, którzy po 2:1 pokonali kolejno Kryształ Stronie Śląskie i Białego Orła Mieroszów. Bramek kibice nie zobaczyli w Świebodzicach, gdzie Victoria zremisowała 0:0 z Gromem Witków, a lider Nysa Kłodzko okazał się zbyt mocny dla LKS–u Bystrzyca Górna, który poległ 1:4.

W klasie A zwycięstwa zespołów z czołówki: Karolina Jaworzyna Śląska rozbiła 10:0 Rawę Boleścin, rezerwy Górnika Wałbrzych ograły 3:1 Granit Roztoka, a Sudety Dziećmorowice ograły skromnie 2:1 LKS Bystrzyca Dolna.

16. kolejka wałbrzyskiej klasy okręgowej
Victoria Świebodzice - Grom Witków 0:0
Stal Świdnica - Kryształ Stronie Śląskie 2:1
Piast Nowa Ruda – MKS Szczawno-Zdrój 0:0
Pogoń Pieszyce - Unia Złoty Stok 4:1
Górnik Boguszów-Gorce - Lechia II Dzierżoniów 1:0
Nysa Kłodzko - LKS Bystrzyca Górna 4:1
Zjednoczeni Żarów - Biały Orzeł Mieroszów 2:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Iskra Jaszkowa Dolna 1:5

1. Nysa--------------16 – 35 – 36:11
2. Piast--------------16 – 32 – 36:16
3. Iskra--------------16 – 30 – 35:25
4. Victoria-----------16 – 29 – 35:22
5. Stal----------------16 – 27 – 41:29
6. MKS---------------16 – 26 – 18:11
7. Grom--------------16 – 23 – 27:24
8. Zjednoczeni Ż.---15 – 21 – 16:20
9. LKS----------------16 – 20 – 23:24
10. Biały Orzeł------16 – 20 – 23:26
11. Pogoń------------16 – 19 – 34:32
12. Górnik------------16 – 16 – 22:42
13. Kryształ----------16 – 16 – 21:31
14. Lechia II----------16 – 14 – 21:30
15. Unia--------------15 – 13 – 17:34
16. Zjednoczeni Ś.---16 – 11 – 15:43

16. kolejka klasy A
Skalnik Czarny Bór - Gwarek Wałbrzych 4:2
Granit Roztoka - Górnik II Wałbrzych 1:3
Cukrownik Pszenno - Zjednoczeni II Żarów 1:2
Unia Jaroszów - Wenus Nowice 1:0
Sudety Dziećmorowice - LKS Bystrzyca Dolna 2:1
Karolina Jaworzyna Śląska - Rawa Boleścin 10:0
Koliber Uciechów - Włókniarz Głuszyca 3:6
Zagłębie Wałbrzych - Czarni Wałbrzych 0:0

1. Karolina----------16 – 46 – 60:17
2. Górnik II---------16 – 43 – 73:12
3. Sudety------------16 – 40 – 54:26
4. Skalnik------------16 – 33 – 38:23
5. Włókniarz--------16 – 32 – 48:28
6. Wenus------------16 – 28 – 31:26
7. Gwarek-----------16 – 24 – 38:30
8. Zagłębie----------16 – 23 – 26:33
9. Cukrownik--------16 – 18 – 33:28
10. Granit------------16 – 16 – 28:43
11. Zjednoczeni II--16 – 16 – 19:33
12. Unia--------------16 – 16 – 17:36
13. Koliber-----------16 – 15 – 31:38
14. Czarni------------16 – 11 – 21:41
15. Rawa--------------16 – 6 – 23:75
16. LKS----------------16 – 1 – 11:62

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~robak 21-11-2011 14:20
podobno pszenno kończyło w ośmiu ,znów docenili sedziów oblewając ich ciuchy prywatne i torby sportowe wodą
~^^ 21-11-2011 15:07
pszenno do b-klasy! ; )
~lato 23-11-2011 8:17
nie oblali wodą tylko ciepłym moczem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group