Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 560
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki konkursów bożonarodzeniowych

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Poniedziałek, 15 grudnia 2014, 11:06
Aktualizacja: 13:09
Autor: red.
Fot. SOKiBP
Rozstrzygnięte zostały już konkursy bożonarodzeniowe w Jaworzynie Śląskiej. W tym roku do udziału w konkursie zgłoszono ponad 130 prac w kategoriach: ozdoba choinkowa oraz kartka bożonarodzeniowa. Spośród wszystkich prac jury konkursu w poszczególnych kategoriach zdecydowało nagrodzić i wyróżnić następujących autorów prac.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursów i zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród oraz otwarcie wystawy nagrodzonych prac, które to odbędą się 19 grudnia 2014 r. (piątek) o godzinie 16:00 w SOKiBP.

Bożonarodzeniowa kartka pocztowa:

Kategoria wiekowa – przedszkole

1 miejsce – Julia Prędecka, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Katarzyna Ptak
2 miejsce – Dorota Godek, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Paulina Korzystka
3 miejsce – Zofia Sułek, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Dagmara Wyłub
Wyróżnienie – Aleksander Plizga, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Elżbieta Kurnyta

Kategoria wiekowa – szkoła podstawowa, klasy I-III

1 miejsce – Anna – Maria Michalska, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Sabina Michalska
2 miejsce – Anna Karpińska, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Katarzyna Karpińska
3 miejsce – Emil Wiącek, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Urszula Giemza
Wyróżnienie – Kacper Prymas, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Małgorzata Prymas
Wyróżnienie – Oliwia Banasik, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Halina Plata

Kategoria wiekowa – szkoła podstawowa, klasy IV-VI

1 miejsce – Klaudia Adamczyk, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro- Kulaszewska
2 miejsce – Emilia Kwit, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro- Kulaszewska
3 miejsce – Martyna Hołyszewska, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Dagmara Wyłub
Wyróżnienie – Klara Wychowanek, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro- Kulaszewska
Wyróżnienie – Szymon Krzyżak, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Urszula Giemza
Wyróżnienie – Aleksandra Kantarowicz, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Urszula Giemza

Kategoria wiekowa – gimnazjum i szkoła średnia

1 miejsce – Martyna Gruca, Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej, op. Aneta Czapracka – Sawko
2 miejsce – Aleksandra Toporowska, Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej, op. Aneta Czapracka – Sawko
3 miejsce – Jakub Bieliński, Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej, op. Aneta Czapracka – Sawko
Wyróżnienie – Zuzanna Kozycz, Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej, op. Aneta Czapracka – Sawko

Kategoria wiekowa – dorośli

1 miejsce – Anna Góra
2 miejsce – Sabina Michalska

Ozdoba choinkowa:

Kategoria wiekowa – przedszkole

1 miejsce – Igor Karniej, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Marta Kolasińska
2 miejsce – Aleksander Plizga, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Elżbieta Kurnyta
3 miejsce – Maja Niwińska, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Ewa Kaszubowska
Wyróżnienie – Oliwier Okarmus, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Marta Kolasińska
Wyróżnienie – Przemysław Szukalski, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Marta Kolasińska

Kategoria wiekowa – szkoła podstawowa, klasy I-III

1 miejsce – Oliwia Kutyła, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Jolanta Mikołajczyk
2 miejsce – Anna – Maria Michalska, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Sabina Michalska
3 miejsce – Angelika Stelmach, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Halina Plata
Wyróżnienie – Klaudia Siwarska, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Mariola Polczyńska

Kategoria wiekowa – szkoła podstawowa, klasy IV-VI

1 miejsce – Gabriela Ptaszkiewicz, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro- Kulaszewska
2 miejsce – Magdalena Pistrakiewicz, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska
3 miejsce – Emilia Toporowska, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro- Kulaszewska
Wyróżnienie – Miłosz Kozycz, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro- Kulaszewska

Kategoria wiekowa – gimnazjum i szkoła średnia

1 miejsce – Martyna Gruca, Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej, op. Aneta Czapracka- Sawko
2 miejsce – Aleksandra Olszewska, I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy, op. Aneta Czapracka- Sawko
3 miejsce – Paulina Leśko, Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej, op. Aneta Czapracka- Sawko
Wyróżnienie – Roksana Lemańska, Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej, op. Aneta Czapracka- Sawko

Kategoria wiekowa – dorośli

1 miejsce „ex aequo” – Elżbieta Szymańska i Anna Góra
Wyróżnienie – Anna Biliczak
Wyróżnienie – Ewelina Wojewodzic
Wyróżnienie – Sabina Rainsz
Wyróżnienie – Sabina Michalska
Wyróżnienie – Genowefa Wyka
Wyróżnienie – Martyna Wyłub

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group