Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 637
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki meczów sparingowych III–ligowych rywali Polonii

Wiadomości: III-liga piłkarska
Czwartek, 7 marca 2013, 21:17
Aktualizacja: 21:28
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Do pierwszych wiosennych spotkań o punkty pozostały niewiele ponad dwa tygodnie. Poniżej prezentujemy komplet wyników meczów sparingowych przedstawicieli III–ligi dolnośląsko–lubuskiej.

Sparingi III-ligowców

Polonia Świdnica
Polonia – GKS Katowice 1:3
Polonia – Nielba Wągrowiec 2:3
Polonia – Stal Świdnica 9:1
Polonia – Grom Witków 4:0
Polonia – Kuźnia Jawor 2:3
Polonia – Zjednoczeni Żarów 10:0
Polonia – AKS Strzegom 1:0
Polonia – Olimpia Kowary 2:8
Górnik Wałbrzych – Polonia 2:1

Lechia Zielona Góra
Lechia – Budissa Bautzen 2:3
Lechia – Sprotavia Szprotawa 3:0
Lechia – Stilon Gorzów 1:0
Lechia – KS Polkowice 0:1
Lechia – Pogoń Świebodzin 1:0
Lechia – Piast Czerwińsk 1:1
Lechia – Arka Nowa Sól 3:0
Chrobry Głogów – Lechia 4:1

Ślęza Wrocław
Ślęza – Śląsk Wrocław 1:7
Ślęza – MKS Kluczbork 1:4
Ślęza – MKS Oława 4:2
Ślęza – Miedź Legnica 6:1
Ślęza – Chrobry Głogów 0:4
Ślęza – Piast Żmigród 5:1
Ślęza – Ruch Chorzów (ME) 2:2
Ślęza – Sokół Wielka Lipa 1:1
KS Polkowice – Ślęza 3:0

Ilanka Rzepin
Ilanka – Polonia Słubice 2:0
Ilanka – Spójnia Ośno Lubuskie 4:0
Ilanka – Stal Sulęcin 3:1
Ilanka – Warta Słońsk 4:0
Ilanka – Stilon Gorzów 2:2
Ilanka – Flota Świnoujście 0:3
Ilanka – Formacja Port 2000 Mostki 3:1
Ilanka – Promień Żary 2:2

Lechia Dzierżoniów
Lechia – GKS Katowice 0:4
Lechia – Prochowiczanka Prochowice 2:3
Lechia – Śląsk Wrocław (ME) 3:2
Lechia – Ruch Chorzów (ME) 3:1
Lechia – Piast Nowa Ruda 1:1
Górnik Wałbrzych – Lechia 6:1
Lechia – AKS Strzegom 3:3
Bielawianka Bielawa – Lechia 2:2
Lechia – WKS Wieluń 1:2

Promień Żary
Promień – Vitrosilicon Iłowa 5:1
Promień – Lechia Zielona Góra (juniorzy) 4:3
Promień – ŁKS Łęknica 3:6
Promień – Śląsk Wrocław (ME) 0:7
Sprotavia Szprotawa – Promień 2:1
Promień – Ilanka Rzepin 2:2

Pogoń Świebodzin
Pogoń – Carina Gubin 7:1
Pogoń – Płomień Przyprostynia 2:1
Pogoń – Sprotavia Szprotawa 3:0
Pogoń – ŁKS Łęknica 4:1
Lechia Zielona Góra – Pogoń 1:0
Pogoń – Dąb Przybyszów 3:0
Pogoń – Odra Bytom Odrzański 1:2
Pogoń – NFV Goerlitz 1:3

Prochowiczanka Prochowice
Prochowiczanka – Miedź II Legnica 4:4
Prochowiczanka – KS Polkowice 0:1
Prochowiczanka – Lechia Dzierżoniów 3:2
Prochowiczanka – BKS Bolesławiec 10:0
Prochowiczanka – KP Brzeg Dolny 3:3
Prochowiczanka – Karkonosze Jelenia Góra 4:2
Prochowiczanka – Kuźnia Jawor 8:1

Foto-Higiena Gać
Foto-Higiena – Miedź Legnica 0:4
Foto-Higiena – MKS Kluczbork 0:3
Foto-Higiena – Start Namysłów 1:3
Foto-Higiena – Victoria Chróścice 2:1
Foto-Higiena – LKS Stary Śleszów 2:1
Foto-Higiena – GKS Grodków 4:3
Odra Opole – Foto-Higiena 2:1

Bielawianka Bielawa
Bielawianka – Niemczanka Niemcza 5:0
Bielawianka – Śląsk Wrocław (ME) 3:3
Bielawianka – Skalnik Gracze 0:2
Bielawianka – Piast Nowa Ruda 6:2
Bielawianka – Ruch Chorzów (ME) 1:3
Bielawianka – Lechia Dzierżoniów 2:2
Bielawianka – Pogoń Pieszyce 5:2

Sprotavia Szprotawa
Sprotavia – Lechia Zielona Góra 0:3
Sprotavia – Pogoń Świebodzin 0:3
Sprotavia – Port 2000 Mostki 2:6
Sprotavia – Promień Żary 2:1
Vitrosilicon Iłowa – Sprotavia 1:1

Piast Karnin
Piast – Orzeł Międzyrzecz 3:2
Piast – Gwardia Koszalin 0:3
Piast – Czarni Witnica 1:0
Piast – Formacja Port 2000 Mostki 0:4
Piast – Warta Gorzów Wielkopolski 2:1
Piast – Orzeł Międzyrzecz 7:1

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Motobi – Chrobry II Głogów 4:1
Motobi – LKS Stary Śleszów 4:3
Motobi – Piast Żmigród 2:3
Motobi – Skalnik Gracze 3:5
Miedź II Legnica – Motobi 4:4
Motobi – Start Namysłów 2:2
GKS Kobierzyce – Motobi 0:3

Polonia Trzebnica
Polonia – GKS Kobierzyce 0:3
Polonia – KP Brzeg Dolny 1:2
Polonia – Olimpia Kowary 3:2
Polonia – LKS Dolpasz Skokowa 5:3
Polonia – Sokół Wielka Lipa 1:3
Polonia – Piast Żmigród 2:5
Polonia – KS Łozina 5:0

Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł – MKS Oława 1:3
Orzeł – Piławianka Piława Górna 0:0
Orzeł – FC Wrocław Academy 6:2
Orzeł – Śląsk Wrocław (ME) 1:1
Orzeł – Piast Nowa Ruda 2:1
Orzeł – Czarni Otmuchów 4:2
Orzeł – Piast Strzelce Opolskie 2:4
Orzeł – Olimpia Kowary 4:1
Orzeł – GKS Kobierzyce 3:5
Orzeł – AKS Strzegom 1:4

Orzeł Międzyrzecz
Orzeł – Piast Czerwieńsk 0:1
Orzeł – Piast Karnin 2:3
Orzeł – Błękitni Lubno 2:2
Orzeł – Grom Wolsztyn 1:2
Orzeł – Spójnia Ośno Lubuskie 2:5
Orzeł – Stilon Gorzów Wielkopolski 2:2
Orzeł – Stal – Sulęcin 2:4
Piast Karnin – Orzeł 7:1

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group