Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 640
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki środowej serii spotkań w świdnickich klasach B

Wiadomości: klasa B
Piątek, 6 kwietnia 2012, 1:55
Aktualizacja: 1:56
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W środę piłkarze występujący w świdnickich klasach B rozegrali kolejne spotkania o ligowe punkty. 16. kolejka wałbrzyskiej B–klasy odbędzie się w sobotę 7 kwietnia.

18. kolejka I grupy świdnickiej klasy B
Tęcza Bolesławice – Grom Panków 6:2
Płomień Dobromierz – Wodospad Zastruże 1:1
Zryw Łażany – Błękitni Komorów 2:2
Błyskawica Kalno – Herbapol Stanowice 1:3
LKS Piotrowice Świdnickie – Wierzbianka Wierzbna 1:2
Orzeł Witoszów – Granit Rogoźnica 2:2
Zieloni Mrowiny – LKS Wiśniowa 3:0
Pauzowała Nysa Kłaczyna

Tabela I grupy świdnickiej klasy B
1. Zieloni-------------17 – 42 – 63:19
2. Herbapol----------17 – 41 – 71:27
3. Nysa---------------16 – 39 – 63:18
4. Wiśniowa---------16 – 35 – 50:27
5. Tęcza--------------16 – 33 – 54:26
6. Zryw---------------17 – 30 – 45:22
7. Grom---------------17 – 26 – 38:50
8. Granit--------------17 – 23 – 60:42
9. Błękitni------------17 – 20 – 28:38
10. Wierzbianka------17 – 18 – 30:44
11. Piotrowice--------17 – 12 – 25:56
12. Błyskawica-------17 – 12 – 21:45
13. Wodospad---------17 – 11 – 18:81
14. Orzeł---------------17 – 10 – 33:75
15. Płomień------------17 – 10 – 22:52

18. kolejka II grupy świdnickiej klasy B
LKS Gilów – LKS Dobrocin 2:0
Zgoda Grodziszcze – Dąb Mościsko 5:1
Zryw Gola Świdnicka – Spółdzielca Marcinowice 8:0
Płomień Makowice – Orzeł Piława Dolna 3:4
Piast Jaźwina – Boxmet Piskorzów 0:1
Sparta Oleszna – Ślężanka Tąpadła 3:4
Sparta Ostroszowice - Klubokawiarnia Roztocznik 3:2
Pauzował Orzeł Przerzeczyn Zdrój

Tabela II grupy świdnickiej klasy B
1. Zgoda--------------17 – 42 – 61:16
2. Piast---------------17 – 40 – 56:21
3. Boxmet------------17 – 38 – 57:18
4. Dobrocin----------17 – 32 – 48:23
5. Płomień------------17 – 31 – 67:41
6. Zryw---------------17 – 23 – 49:42
7. Dąb-----------------17 – 22 – 27:31
8. Orzeł P.Z.---------16 – 22 – 47:50
9. Orzeł P.D.---------17 – 20 – 50:57
10. Klubokawiarnia--17 – 19 – 41:61
11. Sparta Ostr.------16 – 19 – 50:45
12. Sparta Ol.---------16 – 17 – 42:55
13. Gilów--------------17 – 16 – 29:57
14. Ślężanka----------17 – 15 – 31:59
15. Spółdzielca---------17 – 1 – 10:89

16. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Victoria II Świebodzice - Płomyk Borówno 7 kwietnia, 11:00
Joker Jaczków - Grodno Zagórze Śląskie 7 kwietnia, 11:00
KS Walim - Husaria Grzędy 7 kwietnia, 14:00
Gryf Burkatów - Iskra Witków Śląski 7 kwietnia, 11:00
Berit Głuszyca - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 7 kwietnia, 14:00
Zieloni Mokrzeszów - Zdrój Jedlina Zdrój 7 kwietnia, 12:00
Pauzuje Podgórze Wałbrzych

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. Victoria II---------14 – 39 – 54:9
2. Zdrój--------------13 – 29 – 63:21
3. Iskra---------------14 – 29 – 67:28
4. Grodno------------14 – 26 – 50:44
5. KS------------------14 – 25 – 43:28
6. Berit---------------14 – 20 – 45:36
7. Podgórze----------14 – 18 – 39:47
8. Górnik NM---------14 – 17 – 24:31
9. Husaria------------14 – 14 – 20:42
10. Joker--------------14 – 13 – 37:84
11. Zieloni-------------14 – 11 – 25:44
12. Gryf----------------14 – 9 – 21:48
13. Płomyk-------------13 – 6 – 19:45

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group