Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki z boisk klasy B

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 24 marca 2014, 22:25
Aktualizacja: Wtorek, 25 marca 2014, 11:24
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną niedzielę tradycyjnie na boiska wybieli piłkarze walczący o punkty na boiskach klasy B.

17. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - LKS Wiśniowa 4:3
Błyskawica Kalno - LKS Piotrowice Świdnickie 2:3
Orzeł Witoszów - Grom Panków 0:3
Wierzbianka Wierzbna - Zieloni Mokrzeszów 3:1
Błękitni Słotwina - Płomień Dobromierz 3:2
Sokół Kostrza - Zjednoczeni Gościsław 2:3
Herbapol Stanowice - Wodospad Zastruże 7:0
Zryw Łażany - Kłos Lutomia 4:0

Tabela
1. LKS Wiśniowa---------18 - 46 - 78-19
2. Wierzbianka-----------17 - 45 - 63-21
3. Herbapol Stanowice--17 - 37 - 76-27
4. LKS Marcinowice------18 - 31 - 39-32
5. LKS Piotrowice Ś.-----17 - 30 - 58-42
6. Grom Panków---------18 - 30 - 31-39
7. Błękitni Słotwina------17 - 28 - 36-28
8. Kłos Lutomia-----------17 - 25 - 43-38
9. Orzeł Witoszów-------17 - 23 - 35-40
10. Zryw Łażany---------17 - 23 - 35-33
11. Zieloni Mokrzeszów--17 - 21 - 40-50
12. Zjedn. Gościsław----17 - 20 - 46-52
13. Błyskawica Kalno----17 - 15 - 38-51
14. Sokół Kostrza--------16 - 11 - 34-42
15. Wodospad Zastruże-17 - 6 - 15-111
16. Płomień Dobromierz-17 - 6 - 22-64

15. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Błękitni Książnica - Ślężanka Tąpadła 1:5
Klubokawiarnia Roztocznik - Piast Jaźwina 3:0 (wo)
Orzeł Piława Dolna - LKS II Bystrzyca Górna 2:1
Płomień Sokolniki - Sparta Oleszna 2:2
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - LKS Dobrocin 1:7
Dąb Mościsko - Victoria Tuszyn 0:11
LKS Gilów - Gryf Burkatów 0:0

Tabela
1. Victoria Tuszyn-------15 - 41 - 72-17
2. Orzeł Piława Dolna--15 - 33 - 42-24
3. LKS Dobrocin----------14 - 32 - 52-25
4. Ślężanka Tąpadła----15 - 29 - 47-21
5. Klub. Roztocznik------15 - 24 - 43-43
6. LKS II Bystrzyca G.---15 - 23 - 39-28
7. Sparta Oleszna-------15 - 22 - 28-28
8. Dąb Mościsko---------14 - 21 - 28-34
9. Gryf Burkatów--------15 - 18 - 28-29
10. Płomień Sokolniki----15 - 13 - 26-42
11. LKS Gilów-------------15 - 12 - 26-47
12. Błękitni Książnica----15 - 11 - 14-27
13. Orzeł Przerzeczyn--15 - 3 - 21-66
14. Piast Jaźwina--------15 - 10 - 25-60

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group