Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki z boisk piłkarskich

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:47
Aktualizacja: 23:55
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W ostatnią niedzielę odbyły się kolejne spotkania piłkarskie w naszym regionie, począwszy od III–ligi, a kończąc na klasie B.

III-liga:
Polonia Trzebnica - Piast Karnin 0:1
Dąb Przybyszów - KP Brzeg Dolny 3:3
Formacja Port 2000 Mostki - Śląsk II Wrocław 3:4
Polonia-Stal Świdnica - Lechia Dzierżoniów 0:1
UKP Zielona Góra - Foto-Higiena Gać 3:2
Bielawianka Bielawa - Karkonosze Jelenia Góra 2:0
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Żmigród 1:0
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin 4:2
Ślęza Wrocław - MKS Oława 5:0

IV-liga:
Granica Bogatynia - Olimpia Kowary 0:0
LZS Stary Śleszów - Orkan Szczedrzykowice 2:1
Miedź II Legnica - KS Polkowice 4:0
Sokół Wielka Lipa - Nysa Zgorzelec 2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Widawa Bierutów 4:0
GKS Kobierzyce - Zjednoczeni Żarów 2:3
Chojnowianka Chojnów - BKS Bobrzanie Bolesławiec 1:4
Włókniarz Mirsk - AKS Strzegom 1:0

Klasa okręgowa:
Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Górna 2:1
Skalnik Czarny Bór - Unia Złoty Stok 1:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Unia Bardo 3:2
Iskra Jaszkowa Dolna - Zryw Gola Świdnicka 0:3
Victoria Świebodzice - Włókniarz Kudowa Zdrój 4:0
Nysa Kłodzko - Zdrój Jedlina Zdrój 3:1
Polonia-Stal II Świdnica - Trojan Lądek Zdrój 0:2
Piast Nowa Ruda - Piławianka Piława Górna 3:2

Klasa A - grupa I
KS Walim - Nysa Kłaczyna 3:0
Wenus Nowice - Gwarek Wałbrzych 3:0
Włókniarz Głuszyca - Biały Orzeł Mieroszów 0:1
Czarni Wałbrzych - Joker Jaczków 0:4
Cukrownik Pszenno - MKS Szczawno Zdrój 1:3
Zieloni Mrowiny - LKS Wiśniowa 4:1
Sudety Dziećmorowice - Unia Jaroszów 4:2
Grom Witków - Granit Roztoka 3:1

Klasa A - grupa II
Ślęża Ciepłowody - Czarni Sieniawka 1:1
Delta Słupice - Płomień Makowice 3:3
Koliber Uciechów - Tarnovia Tarnów 3:1
Wieża Rudnica - Skałki Stolec 0:2
Rawa Boleścin - Henrykowianka Henryków 1:2
Pogoń Pieszyce - Victoria Tuszyn 4:0
Niemczanka Niemcza - Zieloni Łagiewniki 2:0
Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 5:1

Klasa B - grupa I
Zjednoczeni Gościsław - Błyskawica Kalno 2:1
LKS Marcinowice - Orzeł Witoszów 3:1
Darbor Bolesławice - Płomień Dobromierz 4:0
Sokół Kostrza - Herbapol Stanowice 1:2
Kłos Lutomia - Wierzbianka Wierzbna 1:3
LKS Piotrowice Świdnickie - Tęcza Bolesławice 5:1
Grom Panków - Zryw Łażany 2:4
Zjednoczeni II Żarów - Błękitni Słotwina 1:2

Klasa B - grupa II
LKS Dobrocin - Zgoda Grodziszcze 3:3
Dąb Mościsko - Błękitni Owiesno 3:4
Klubokawiarnia Roztocznik - Iskra Janówek 11:4
Orzeł Piława Dolna - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 6:0
Błękitni Książnica - Gryf Burkatów 2:2
Płomień Sokolniki - Sparta Oleszna 3:4
LKS Gilów - LKS II Bystrzyca Górna 2:3

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group