Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 780
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wyprodukują sprzęt taktyczny

Piątek, 23 czerwca 2023, 7:10
Aktualizacja: 9:11
Autor: red
Świebodzice: Wyprodukują sprzęt taktyczny
Fot. użyczone
W Świebodzicach ruszyła produkcja sprzętu taktycznego.

Po Nowej Rudzie i Nysie, kolejny zakład produkcyjny w regionie otwiera polska firma Entire M – lider w produkcji odzieży i sprzętu militarnego.

22 czerwca otwarto szwalnię w Świebodzicach. Aktualnie w zakładzie znalazło zatrudnienie 17 osób w pionie produkcyjnym, a także pracownicy kontroli i zarządzania projektem.

W świebodzickim oddziale wytwarzany będzie najwyższej klasy sprzęt militarny marki Direct Action (pasy bojowe, apteczki, ładownice, kamizelki taktyczne), którego używają elitarne jednostki specjalne na świecie.

- Stawiamy na najwyższą jakość produktów, które powstają w naszych szwalniach, dlatego każdy z etapów produkcji jest ściśle nadzorowany. Możliwe jest to dzięki świetnie wykwalifikowanym i zaangażowanym w projekt pracownikom” – mówi Urszula Trzyna – Kierownik Zakładu Produkcyjnego w Świebodzicach.

Zakład spełnia rygorystyczne standardy systemów zarządzania jakością ISO oraz AQAP.

To już trzecia szwalnia Entire M w regionie. Firma posiada zakłady produkcyjne w Nowej Rudzie oraz w Nysie.

Świebodzicki oddział docelowo zatrudni około 60 osób, a produkcja będzie odbywać się w trzech halach produkcyjnych o powierzchni 900 m2. Kolejne rekrutacje ruszą już w sierpniu i we wrześniu. Oprócz wykwalifikowanych krawcowych i krawców do pracy w Świebodzicach, firma Entire M poszukuje także Specjalistów ds. Technologii i Konstrukcji Odzieży do innych lokalizacji.

– Będziemy stopniowo zwiększać nasze moce produkcyjne w Świebodzicach. Chcemy, podobnie jak w innych naszych lokalizacjach, prężnie rozwijać się i zapewniać naszym pracownikom jak najlepsze warunki, zarówno pracy, jak i rozwoju osobistego. Stawiamy na szkolenia podnoszące kwalifikacje, a co ważne, nasi pracownicy mogą skorzystać z szerokiego pakietu bonusów, takich jak opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, imprezy integracyjne – mówi Piotr Syrek, Dyrektor Produkcji w Entire M.

W poszukiwaniu możliwości pracy w Entire M, warto odwiedzać stronę internetową firmy entirem.com, śledzić informacje na firmowym profilu Linkedin https://www.linkedin.com/company/entire-m-sp-z-o-o, pracuj.pl, a także media społecznościowe marek Direct Action i Helikon-Tex.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group