Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 908
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wyrecytowali wyjazd do Oławy

Piątek, 1 kwietnia 2011, 14:48
Aktualizacja: 14:50
Autor: GrA
Świdnica: Wyrecytowali wyjazd do Oławy
Fot. MDK
W Świdnicy odbyły się rejonowe eliminacje 56. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs tradycyjnie już rozegrany został w dwóch kategoriach: poezji śpiewanej oraz recytacji. W sumie do kolejnego, wojewódzkiego etapu konkursu, który odbędzie się w Oławie zakwalifikowało się czternastu gimnazjalistów, w tym pięciu reprezentantów powiatu świdnickiego.

Wśród nich znaleźli się w kategorii poezji śpiewanej: Martin Kurek z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, zespół „Word Pick” z Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śląskiej i Daria Krawczyk z Młodzieżowego Domu Kultury oraz w kategorii recytacji: Katarzyna Maślany z Publicznego Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 w Świebodzicach i Estera Ofiara, reprezentująca Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy.

Eliminacje rejonowe 56. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego odbyły się w czwartek 31 marca w świdnickim Domu Nauczyciela. Nagrodzeni w eliminacjach rejonowych o laur zwycięstwa powalczą 10 i 11 maja w Urzędzie Miejskim w Oławie, podczas eliminacji wojewódzkich konkursu. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group