Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wyróżnienia dla zawodników i trenera ŚKPR–u Świdnica

Środa, 9 listopada 2011, 15:27
Aktualizacja: 15:28
Autor: ŚKPR
Świdnica: Wyróżnienia dla zawodników i trenera ŚKPR–u Świdnica
Fot. archiwum
Pięciu zawodników ŚKPR–u Świdnica otrzymało powołania na akcję szkoleniową dla najbardziej uzdolnionych uczniów gimnazjów sportowych o profilu piłki ręcznej, a dwóch kolejnych zaproszono do kadry regionu młodzików. Doceniono przy tym pracę trenerską Krzysztofa Terebuna. Szkoleniowiec z naszego klubu i nauczyciel Gimnazjum nr 3 został jednym z trenerów w obu grupach.

Młodzicy: Konrad Moneta i Maciej Panek od 11 do 13 listopada będą trenowali na zgrupowaniu kadry młodzików we Lwówku Śląskim. W kadrze powołanej przez trio trenerów: Krzysztof Terebun, Mieczysław Olejnik, Tomasz Majchrzyk znalazło się 21 zawodników z siedmiu dolnośląskich klubów.

Z kolei uczniowie trzeciej klasy Gimnazjum nr 3 w Świdnicy: Mateusz Kuchciński, Kamil Rymsza, Marcin Mieczkowski, Bartosz Niedźwiecki i Paweł Szymański wraz z szesnastką swoich kolegów z podobnych szkół z województw dolnośląskiego i lubuskiego od 14 do 17 listopada wezmą udział w akcji szkoleniowej w Chocianowie. Obok Krzysztofa Terebuna opiekunami tej grupy zawodników są Artur Hucał i Wojciech Łuczak.

(www.skprswidnica.pl)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group