Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 848
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wyróżnienie dla Zespołu Szkół Hotelarsko–Turystycznych

Środa, 8 czerwca 2016, 15:33
Aktualizacja: 15:34
Autor: red
Świdnica: Wyróżnienie dla Zespołu Szkół Hotelarsko–Turystycznych
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Zespół Szkół Hotelarsko–Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy, jako jedna z czterech szkół na Dolnym Śląsku, uzyskała tytuł Szkoły Zawodowej Najwyższej Jakości.

Przedstawiciele szkoły z dyrektor Aldoną Liszką-Urbańską, odebrali dyplom z rąk organizatorów konkursu. Uroczyste wręczenie dokumentu potwierdzającego uzyskany tytuł odbyło się w Warszawie, w Sali Kolumnowej siedziby Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie.

Konkurs został zorganizowany przez fundację Fundusz Współpracy i Kuratorium Oświaty w Warszawie w ramach międzynarodowego projektu Europejskie rozwiązania w zapewnianiu jakości – ESQA (European Solutions in Quality Assurance), realizowanego w związku z programem Erasmus+. Tytuł był przyznawany po raz pierwszy. ZSHT otrzymała go, dzięki dobrej praktyce, jaką była realizacja projektu Wielopłaszczyznowej dwustronnej wymiany doświadczeń zawodowych pomiędzy szkołami partnerskimi: OSZ-Gastgewerbe w Berlinie ZSHT im. T. Halika w Świdnicy. Dyplom w imieniu szkoły odebrali: dyrektor Aldona Liszka-Urbańska oraz nauczyciele Beata Krzysztofik i Sebastian Krzywda.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group