Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1036
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wyśpiewali sukces

Wtorek, 21 maja 2013, 11:14
Aktualizacja: 11:16
Autor: red.
Żarów: Wyśpiewali sukces
Fot. UM Żarów
Rihanna, Ewelina Lisowska, Violetta, Margaret i zespoły Weekend oraz Enej. Właśnie w takim repertuarze zaprezentowali się najmłodsi uczestnicy konkursu mini playback show, który odbył się na świetlicy wiejskiej w Kalnie. W tegorocznej edycji wokalnego konkursu wystartowało ponad czterdziestu młodych talentów.

- Z roku na rok w naszej gminie przybywa młodych artystów. A to tylko świadczy o tym, że młodzi ludzie chcą się angażować, wykazywać swoimi umiejętnościami i nierzadko również być w centrum uwagi. Podczas konkursu, w piątek 17 maja nie zabrakło dobrej stylizacji i ciekawych układów tanecznych. Było energetycznie, jakościowo i radośnie. Naszym artystom nie zabrakło także odwagi ani pomysłu na siebie. Emocje towarzyszyły wszystkim do samego końca i miło było zobaczyć, jak dzieci porywają zgromadzoną publiczność do wspólnej zabawy. A wszystko za sprawą piosenki "Gangnam Style" - cieszy się Anita Denes-Ziemkiewicz, kierownik żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Młodych wokalistów do wspólnej zabawy zachęcał także burmistrz Leszek Michalak, życząc wszystkim wspaniałych wrażeń i gratulując odwagi. - Burmistrz Żarowa przekazał najmłodszym niespodziankę, która uradowała wszystkich uczestników muzycznej zabawy. Młodzi artyści, w nagrodę będą mogli pojechać na basen. Korzystając z okazji składamy serdeczne podziękowania opiekunom Katarzynie Kondratowicz, Ewie Wołek, Sylwii Oczeretko i Lucynie Putyra za kultywowanie tradycji i przygotowanie najmłodszych do wokalnego konkursu. Podziękowania należą się również rodzicom wspierającym swoje pociechy w rozwijaniu zainteresowań. A w sposób szczególny podziękowania składamy tegorocznemu jury Danucie Kwiatkowskiej, Stanisławowi Wójciukowi oraz Janinie Jarosz za wsparcie opiekunów podczas dokonywania tak trudnego wyboru - dopowiada Marta Plizga z Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie.

Wszyscy uczestnicy obdarowani zostali upominkami ufundowanymi ze środków profilaktycznych, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden:
I miejsce - Marcin Gorzycki
II miejsce - Jakub Salamon
III miejsce - Julita Ziemkiewicz
IV miejsce i specjalne wyróżnienia - Piotr Woźniak, grupa chłopców: Daniel Wojak, Bartek Frydlewicz i Arek Mrów oraz zespół dziewcząt: Aneta Gracjasz, Klaudia Kuźma, Anita Molzahn i Wiktoria Józefiak.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group