Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 842
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wystąpi Nocny Kochanek

Poniedziałek, 28 lutego 2022, 7:21
Aktualizacja: 11:22
Autor: red
Świdnica: Wystąpi Nocny Kochanek
Fot. organizatorzy
Nocny Kochanek wystąpi w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych.

19 marca w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury wystąpi Nocny Kochanek a razem z nim w roli supportu pojawi się The Sixpounder. Bilety są już w sprzedaży.

Koncert odbędzie się dzięki Krzysztofowi Pietrzakowi, którego recenzja albumu Nocnego Kochanka pt. "Randka w Ciemność" została nagrodzona w konkursie Świdnickich Recenzji Muzycznych 2019. Pisał w niej: "Mój szynobus gna, a ja słucham Kochanka i wyobrażam sobie jak rozpędzona cysterna Whitesnake przywala w żeliwny wagon Judas Priest aż iskry pryskają wokoło. W następnym kawałku już pędzi szalona drezyna Iron Maiden i zderza się z lokomotywą Metalliki." Całość: http://sok.com.pl/recenzje/nocny-kochanek-randka-w-ciemnosc/

Sam zespół pisze o sobie tak: "Nocny Kochanek to pod względem muzycznym klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem."

Szczegół i sprzedaż biletów dostępne są na stronie: https://sok.com.pl/recenzje-muzyczne-nocny-kochanek/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group