Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wystąpili w Piławie

Piątek, 29 listopada 2019, 11:49
Autor: red
Żarów: Wystąpili w Piławie
Fot. UM Żarów
Kilkanaście zespołów muzycznych wystąpiło na XXVI Wojewódzkim Spotkaniu Artystycznym Klubów Seniora, który odbył się w sobotę, 23 listopada w Piławie Górnej.

Organizatorem spotkania był Miejski Ośrodek Kultury oraz Biblioteka w Piławie Górnej. Na scenie zaprezentowały się zespoły z Dzierżoniowa, Piławy Górnej, Żarowa, Bielawy, Czarnego Boru, Ząbkowic Śląskich, Kobierzyc, Piławy Dolnej. Wspólnie z muzykami z żarowskiego chóru Senyor Rici zaśpiewali także Dominik Niżyński z piosenką „Piosenka o mojej Warszawie” i Wanessa Bagińska z zespołu Orkiestry Nienadętej prowadzonej przez Ryszarda Fidlera.

- Jak zwykle nasz zespół porwał publiczność. Koncert chóru Senyor Rici rozpoczął solista Dominik Niżyński, wzruszającą „Piosenką o mojej Warszawie” wykonywaną niegdyś przez wybitnego piosenkarza Mieczysława Fogga. Razem z zespołem Senyor Rici wystąpiła również Wanessa Bagińska z Orkiestry Nienadętej. W repertuarze przygotowanym na Przegląd zespół przygotował piosenki o zróżnicowanym charakterze. Dziękujemy za udział, świetnie się wszyscy bawiliśmy, a przy okazji mogliśmy zaprezentować nasz dorobek artystyczny – mówi Ryszard Fidler założyciel chóru Senyor Rici.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group